Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi van, ha akkor derül ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha akkor derül ki 100%-ra, amikor összeköltöztünk, hogy zugivó?

Figyelt kérdés

Segítőkész mindenben, kedves, de néha látni rajta,hogy ittas és érezni. De tagadja. Egyszer találtam a taskájában eldugva üveget,de nem néztem meg,mi az. Nem mertem akkor se,amikor egyeful voltam itthon. Ijesztő kutatni. 😀

Idegesit a hazugság.


2022. dec. 14. 17:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Minel hamarabb hagyd ott mert csak rosszabb lesz
2022. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Inkabb ő, mert ő jött ide.
2022. dec. 14. 17:55
 3/36 anonim ***** válasza:
81%
Akkor elköltözöl tőle.
2022. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Làtom sikerült kiválasztani a legjobbat az összes közül neked is.

Rohadt gyorsan dobd ki.

2022. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem tőle. Én lakásom.
2022. dec. 14. 17:58
 6/36 anonim ***** válasza:
42%
Hogy-hogy csak akkor derült ki? A pia szagát előtte is érezni, az alkoholistákra jellemző tünetek is észlelhetőek rövidebb idő alatt is.
2022. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell rakni. Az van.
2022. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat bármely szakaszában van lehetőséged szakítani, összeköltözés nem kötelez semmire, max némi empátiára, adsz pár hetet elköltözzön.
2022. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Röviden,tömören összefoglalva: dobd ki, amint lehet. Mivel tagadja, így ezt igazából nem hozhatod fel oknak, gyorsan találj valami megfelelő indokot és dobd ki, de azonnal. Ne menj bele ebbe ennél jobban, ne akard bebízonyítani, se magadnak, se neki, hogy zugivo, vagy épp csak előtted "zug" MÉG! Amíg próbálja titkolni előtted, addig kontrollálja önmagát. De ez csak ideig, óráig megy majd neki. Amíg időben vagy, dobd ki.

Aki nem alkoholista, nem zugivo, és érezni az alkohol szagát, az miért tagadná le? Alapesetben túl nagy gond nincs azzal, ha valaki iszik pl egy sört, mert összefutott ezzel azzal, elbeszélgettek, stb. De egy alkoholistánál ez más! Dobd ki azonnal... Hidd el, tapasztalt....

2022. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Ha nem iszik ,rémálmai vannak. Tipikus alkoholista tünet. Éltem együtt ilyennel, elég volt.

Nem értem, miért ilyet fogok ki. Én teljesen más vagyok. Mégcsak nem is igénytelen, putris..

2022. dec. 14. 18:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!