Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mi a megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás? Párom úgy költözött ide,hogy tudta, hogyan élek és szerintem nem jó neki mégse.

Figyelt kérdés
Dolgozok, heti néhány alkalommal sportolok, 2 alkalommal itthon van online kurzusom, kutyát is vinni kell ki. Főzni nem tud én meg mást szeretek,mint ő. Én inkább az olaj nélküli Sütőben sütök és vegetáriánus vagyok. Húshoz sem érek hozzá. Ha főzök valamit 1x eszik belőle és már nem. Nem tud vagy nem akar főzni és lehet éhezik csak nem mondja. Időm eddig se volt folyton főzni.
2023. jan. 17. 11:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy nem muszáj főzni. Rendelni is lehet a kaját. Ez nem lenne opció?
2023. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
93%
Azért most is rájöttem, hogy milyen jó dolog hogy tök egyformán eszünk :-D Amit elém rak a párom, azt eszem (ő a ffi). 2,5 év alatt még egy mukkom sem volt - egyedül a rántott cuccokat készitem én.
2023. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
89%

Normál esetben két életképes felnőtt ember kezd egymással párkapcsolatot.

A párkapcsolat NEM arról szól, hogy ha mi innentől egy pár vagyunk, akkor az én felelősségem lesz a másik ember etetése.

Minden felnőtt ember SAJÁT MAGÁÉRT tartozik felelősséggel és NEM a másikért.

Az más kérdés, hogy szeretem a párom és néha néha főzök vagy sütök neki valamit, mert kedveskedni akarok neki. Ez így teljesen oké. De az nem, hogy el legyen várva hogy egyik fél odafigyeljen a másik étkezésére, főzzön neki, mert különben a másik nem eszik. Ez már tényleg óvodás szint. Anyós és egyéb rokonok sem kellene hogy így gondolják, ha ők egy életképes felnőttet neveltek VOLNA a gyerekükből, akkor nem a leendő párjától kellene elvárni, hogy az felelősséget vállaljon a másik étkezéséért.

Kérdezem én mi lenne ezekkel az emberekkel ha egyedül maradnának huzamosabb ideig. Anyuka, apuka sem fog élni örökké. Házastárs is kerülhet kórházba, lehet krónikus beteg.

Ki látja el az ilyen életképtelen felnőtteket étkezési szempontból, ha mindig valaki mástól várják a megváltást?

És teljesen mindegy hogy ki a férfi és ki a nő (eleve vannak LMBTQ emberek is párkapcsolatban).

2023. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
94%

Tanuljon meg főzni.

Vagy nincsen neki se keze se lába? Hát akkor meg ne válogasson, vagy kérjen meg valakit hogy hozzon neki menzáról ennivalót.

2023. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
17: azért lúzer, mert konkrétan képtelen megoldani a saját kajálását, inkább nem eszik, ha nem főznek rá. Ok, ne főzzön, akkor rendeljen pl. De erre szavak nincsenek, hogy egy felnőtt ember csak akkor zabál normálisan, ha valaki megcsinálja neki a fogára való kaját és elé rakja, ha ez nincs, akkor képes inkább nem enni. Ha senki se csinál neki kaját, éhendöglik? Hogy élne egy ilyen egyedül?
2023. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
25%

#25:


De mi azt nem tudjuk, hogy nem rendel, vagy hogy nem ül be enni valahová.

Akkor miért állítja a legtöbb ember itt, hogy abnormális, hogy nem tud főzni? Mennyi nő szintén nem tud, mégse bántja a többség! Azt mondják, majd megtanul, vagy szintén rendel.

Itt a kérdező gondja egyébként nem az, hogy nem tud főzni, mint a válaszadóknak, hanem az, hogy "éhenhal" nem?

". Nem tud vagy nem akar főzni és lehet éhezik csak nem mondja."


Akkor miért ekézi jóformán mindenki? Tanácsot kért, nem véleményt, amit én is adtam mégsem kielégítő. Ami okay, de akkor se fair a hozzáállás ami itt megy.

2023. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
12%

26#


Ez a szinvonal itt. Én is ledöbbentem a válaszokon. Ha a kérdező szerint "éhenhal" az valahol őt is jellemzi, de hogy azt se tudja tud e főzni vagy sem de együtt élnek...no komment

2023. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

#27:


Ja, az is furcsa, hogy még azt sem tudja, hogy tud-e, vagy se főzni, sőt megkerdezni sem meri, hogy éhes-e.

Ő neki elég amit eszik, főzés helyett inkább elmegy kondizni, ami teljesen rendben van.


De az már nem, hogy a pasi rendel, vagy az anyjához megy enni, mert nem tud főzni.

Double standards.

2023. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
89%
Mucuka, a duble standards az lenne, ha a kérdező arra panaszkodna, hogy azért éhezik, mert a pasija cseszik főzni. Egy pasi a legritkább esetben filózik azon, hogy mit adjon enni a barátnőjének. És ezt te is természetesnek veszed. Na ez a double standards,.
2023. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

Mucuka, jó hülye vagy, mert nem arra gondoltam.


Arra inkább, ahogy a nőket és férfiakat kezelik a GYK-n.

2023. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!