Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szülnétek olyan pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnétek olyan pasinak, akinek 35 évesen még semmije nincsen? Úgy értsétek, hogy albérletben lakik, és egy kisebb megtakarítások kívűl nincs semmije.

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 08:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:
11%
Te nem szülnél, de szerencsére sokan szülnek. A lehetőséget meg kell adni mindenkinek.
2023. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 anonim ***** válasza:
81%

"Szülnétek olyan pasinak..."


Itt már a megfogalmazással is gond van. Ugyanis nem a "pasinak" szülünk hanem a pasitól!

A mai világban ha van egy kis esze a nőnek akkor elgondolkodik mielőtt gyereket szülne, hogy ha egyedül maradna valamilyen oknál fogva, akkor hogy nevelné fel azt a gyereket. Lehet ez az ok a férfi részéről pl tartós betegség, rokkantság, váratlan haláleset, leléphet egy másik nővel, kibékíthetetlen ellentétek stb, stb....

Mindig bele kell kalkulálni hogy egyedül is fel tudja e nevelni a nő a gyereket. Teljesen mindegy hogy mit kapart eddig össze a férfi, mert ha vele történik valami, a nő így is úgy is egyedül marad. Mindig ebből kell kiindulni.

Vagyis ha nagyon leegyszerűsítem a dolgot, akkor a nő saját magának szül, a férfi csak egy pluszt ad hozzá. Így az a biztos, ha a nő eleve megteremti magának az alapokat amire bátran támaszkodhat, mert a férfi csak egy "változó összetevője" a receptnek (értsd jól). Szóval nem a férfiaktól kell elvárni mindent, bár dicséretes az a férfi aki előre, egyedül mindent megteremt a leendő családjának.

De mivel magas az infláció, lakhatási válság van, sz@rok a fizetések, nem mindenki örököl pénzt vagy ingatlant, ezért egyre kevesebb nő és férfi tudja egyedül megteremteni azokat a dolgokat ami alapnak kellene hogy legyen a gyermekvállaláskor. Így mindkét nem a másikra tolja ennek a felelősségét (akinek nem inge, ne vegye magára).

2023. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/115 anonim ***** válasza:
83%
Nem szülnék, mert én is szegényeégben nőttem fel, ezt nem akarnám a gyereknek.
2023. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/115 anonim ***** válasza:
13%
A szegénység előállhat gazdagságból is:) Funfact.
2023. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/115 anonim ***** válasza:
18%

15#


Mi kb 400-at költünk havonta, saját lakás, rezsi, autó régi. De lazacot kacsamellet is eszünk, sűrűn van hús, gyümölcs, szóval a kajánk luxus szintű. Igaz mobil +telefon nem sok, szórakozni nem járunk, de nem spórolásból.

2023. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 anonim ***** válasza:
69%

7

Jóval fiatalobb vagyok és saját lakásom van, megtakarításom.

Aki 10-15 év alatt "kisebb" megtakarítással rendelkezik, ott valami baj van.


A közösen megteremteni a jövőt rendben van 25-32 között, de mire a kérdező gyerek közelébe jut, már szinte 40 lesz. Addigra azért már valahova kell jutni. Nyilván 25 éves pasitól nem várható el az, amit egy 40 évestől, de itt egyesek olyan sötétek, mint az éjszaka.

2023. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 anonim ***** válasza:
48%

Tegyük fel van két 35 éves ember, egy nő és egy férfi.


mindkettő 25 éves korától kezdve aktívan dolgozik.


Nincs szülői támogatás, nincs örökség.


Keressenek legjobb esetben fejenként 400.000 Ft-ot (de átlag ember ennyit nem keres) még is miből lenne saját lakása vagy háza?

2023. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/115 anonim ***** válasza:
34%

27

A legtobb embernek hitelbol van, az onerot barki ossze tudja szedni 10-15 ev alatt. A hitelt meg tudod fizetni normalis esetben, ha ezen felul nincs 6 masik.

(Tudom, mindjart jon megint valaki, aki leirja, hogy dE aZ NeM SAjAt. De, az.)

2023. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértetek… Nem azt várom el, hogy hitelmentes háza legyen. Egy kicsi panel lakás hitellel is elég lenne. Tudom az a “legalja” de legalább valami. Én fiatalabb vagyok nála 7 évvel. De kb ugyanakkora megtakarításom van.
2023. febr. 5. 10:00
 30/115 anonim ***** válasza:
94%
25-ös, akkor valamit nagyon jól csináltok, ha ennyi minden kijön 400-ból.
2023. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!