Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szülnétek olyan pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnétek olyan pasinak, akinek 35 évesen még semmije nincsen? Úgy értsétek, hogy albérletben lakik, és egy kisebb megtakarítások kívűl nincs semmije.

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 08:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
14%

Nem tapasztaltam ilyet.

3 gyerekkel nagyobb lakas kell igy konnyu dolgom volt. A nagyobb 2-3 szobas lakast nehezebb kiadni.


Amugy meg ha nincs jellenleg gyerek es beesik akkor sem fog kivagni plane ha van szerzodes.

Fix idore kell kotni pl 5 ev.

2023. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 anonim ***** válasza:
84%

Hát valahogy az én gyerekes ismerőseim rengeteg ilyet tapasztaltak. Mi is, mikor albérletet kerestünk a párommal, kb mindnél kikötés volt, hogy gyerek nem jöhet. Pláne nem 2-3.

“Amugy meg ha nincs jellenleg gyerek es beesik akkor sem fog kivagni plane ha van szerzodes.

Fix idore kell kotni pl 5 ev.”

Nem értem az összefüggést, talán a szerződés feljogosít, hogy örökre az ingatlanban maradj? Csak, mert nem egészen. Főleg, hogy rengeteg tulaj már a szerződésben is kiköti, hogy gyerek nem jöhet azzal, hogy megnevezi kik élhetnek a lakásban. Szóval de, nagyon is kivághat. Pont a szerződés miatt. Volt már rokoni körben, akik így jártak. Terhes lett a rokonunk felesége, a tulaj pedig záros időn belül felbontotta a szerződést. Olyanról meg még életemben nem hallottam, hogy bárki aláírna előre fixen 5 évet, se olyanról, hogy bármelyik tulaj belemenne akár csak hasonlóba is. 99% egy éves határozott idejű szerződéssel indít, ami egy év után lesz határozatlan, ámde bármikor felmondható.

2023. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 anonim ***** válasza:
14%

Mas ha hatarozatlan ideju egy szerzodes es mas ha fix idejuk. Ptk...


Amugy mi fix 5 eves szerzodest kotottunk anno.


Rossz helyen keresel albit vagy passz.

2023. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:
84%

Fix idejű szerződésnél is létezik azonnali hatályú felmondás, ha a másik ugyebár szerződést szeg. Ilyen például, ha azt írom bele kizárólag X és Y használhatja a lakást, de a bérlő odaszül.

Itt te vagy, aki kissé el van tájolva. Olvass egy kicsit inkább utána mennyi gyerekes szenved albérlet találással és milyen jellegű problémákba szoktak beleütközni. Millió és egy hasonló eset van. Csak azért, mert te kifogtál egy olyan tulajt, akinek nem volt gond a gyerek és belement fix 5 éves szerződésbe még nem jelenti, hogy ez a többség, épp ellenkezőleg. Mi már nem keresünk albérletet, de jó pár évet húztunk le ott, soha, sehol nem volt lehetőség 1 évnél hosszabb időre aláírni előre szerződést. És még egyszer mondanám: attól, hogy x évre kötöd a szerződést még nem jelenti, hogy azt ne lehetne felmondani, ha szerződésszegés történik pl.

2023. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 anonim ***** válasza:
97%

Csak átfutottam a válaszokat, de egy icipici dolgon valahogy mindenki átsiklik. Birom az ennyire bugyuta kérdéseket. A 35 éves férfinak nincs semmije, albérletben él. Oké. De hol élek én és mim van nekem? Csak mert mire normál esetben eljutunk a gyerekvállalás témaköréig, addigra évek óta együtt vagyunk, együtt is élünk, lehet már házasok is vagyunk. Ha ez így van, akkor pedig látom benne az apa figurát, hiszen én családot terveztem mindig is. Ha nincs így, akkor meg nincs miről beszélni és el sem jutunk odáig, hogy szóba kerüljön komolyabban a téma.

Innentől kezdve nekem irreális az egész. Vagyis, hogy sarkosan válaszoljak a kérdésre: Nem, nem szülnék egy jött-ment 35 éves férfinak, akinek semmije nincsen és albiban él. Ahogy amúgy nem szülnék egy olyan 35 éves férfinak sem, akit ugyanúgy nem ismerek, de legalább lakása van. De ez már csak zárójeles. :D

2023. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 anonim ***** válasza:
19%

Melyik hazasodo gyereket tervezo nonek van mar sajat lakasa millios megtakaritasa?

Ha egy ferfi ezert dobna teged nokent, mit mindanal?

2023. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 anonim ***** válasza:
85%

46

Példaul nekem! De inkabb vagyok szingli, minthogy egy ilyen pasira pocsekoljam az idomet

2023. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is van, és pont ezért nem állok össze csóróval.
2023. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:
11%
csóringer nővel épp ezért nem állok le én sem.
2023. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:
27%
Nekem mindenem megvan, csoringer csajok irhattok :)
2023. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!