Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most vállalnál gyereket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vállalnál gyereket egy olyan személlyel, akit augusztusban ismertél meg, és januárban költözött hozzád, ha minden rendben köztetek?

Figyelt kérdés
Természetesen ha akartok gyereket.
2023. márc. 24. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bő fél év után? Dehogy!
2023. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Semmit se tudsz róla. Gondolom, a családjáról se. Egyáltalán láttad már a rokonságát? Vagy legalább a szüleit?

Képes lennél teljesen egyedül felnevelni és eltartani egy gyereket? Tehát kvàzi spermadonorként használva a pasit.

Amúgy meg milyen ember az, aki fél év ismeretség meg két hónap együttélés után gyereket akar? Mit tud nyújtani? Mit tudsz róla egyáltalán?

Szerintem 40 felett se indokolt ennyire kétségbeesetten kapkodni. Az az egy év pluszban már nem oszt, nem szoroz. Annyit még mindenképpen várnék.

2023. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Ha fél év alatt meggyőződtem róla, hogy jó ember, és amúgy olyanok a körülményeim, hogy akkor se omlik össze a világ, ha elhagy, akkor igen. Azt elvárnám tőle, hogy házasodjunk össze (szerződés nélkül). Szerintem jobb úgy vállalni gyereket, meg esküvőt hogy még tart a tűz.
2023. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó.
2023. márc. 24. 11:11
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

#5:

Ne szólj bele, főleg, ha nem érint. Mindenkinek joga van elrontani az életét.

2023. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Én személyszerint rossz ötletnek tartom, fél év ismeretség az semmi.
2023. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Simán.
2023. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
Csak akkor ha minden körülmény adott lenne akkor simán 29N De mivel én nehezen találok munkát magamnak így nem nagyon van rá igényünk és nem az befolyásolja, hogy mennyi ideje vagyunk együtt
2023. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Hat mi juniusban jotrunk ossze a parommal es decemberben koltoztunk ossze. Ha minden mas idealis lenne ( lenne penz, hely a gyereknek) akkpr talan.
2023. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!