Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, miért érzitek igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért érzitek igazságosnak a közös kasszánál a fele-fele megosztást, ha akár a tízszeresét is megeszitek, amit egy nő?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem érezik annak! Normális férfi legalábbis nem!
2023. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
A 10x-esét azért nem, de a dupláját simán, és a mai kaja árak mellett, hát... :D
2023. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Értékben vagy mennyiségben?
2023. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ők nincsenek képben semmivel. Ha vki megszokta hogy reggeli ebed vacsorát dőz az anyja az mégcsak nem is érti hogy ezzel egy nőnek mi baja van.
2023. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, hogy bárki is fizesse az ételem. De nem eszem meg még a dupláját sem annak amit egy nő szokott.
2023. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3, értékre gondoltam, de abból indultam ki, hogy ugyanazt a kaját eszitek, tehát így mennyiségben is, de ha nem ugyanazt eszitek, akkor érték.
2023. ápr. 1. 18:15
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Kedves Burgonya, te lehet, hogy nem, és biztos sokan mások sem, de azért egy 100 kilós, fizikai munkát végző férfi csak többet eszik, mint egy 50 kilós, irodában dolgozó nő :)
2023. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Jaja. Ha ő kizárólag szusit meg avokádót hajlandó enni, meg bio-t mindenből, mindezt mindenmentesen, én meg tolom a csirkemell-rizst kilószám, akkor fizessem ki az érzékeny belét, meg a kifinomult ízlését, mert csak.

Mert ilyen is van.

Aki lehúzós, az nemtől függetlenül lehúzós, kár itt oda-vissza hergelni a népet.

2023. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

volt egy exem, aki pont ezzel állt elő, hogy én többet eszem, szóval többet kellene fizetnem.



csináltunk egy röpke statisztikát amiben szerepelt a fodrász, a sminkcucc, és az összes többi női cucc, és persze az én dolgaim is...


nos, egy látható összeggel több ment el rá, de ebből sosem csináltam ügyet :)

2023. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

Mmmi?


Mi közös kasszán vagyunk... pont emiatt nincs "fele-fele megosztás" hiszen... közös kasszán vagyunk, minden pénz közös:D Ami csak egy és osztatlan, azt hogy van felosztva?

2023. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!