Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hosszú ideje együttélők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje együttélők! Kopogtok mielőtt bementek a fürdőbe, ha a párotok épp fürdik?

Figyelt kérdés

Pl ha sürgősen kell valami a fürdőből, vagy valami miatt muszáj bemennetek, de a párotok épp fürdik, akkor kopogtok vagy csak bementek?

Itt nem friss kapcsolatokra gondolok, hanem aki évek óta együtt vannak/laknak.



2023. ápr. 15. 21:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy.

Az elején sem, nemhogy így 10 év után

2023. ápr. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Hat nálunk külön van a wc és a fürdő, úgyhogy nem szoktam kopogni a fürdőbe. A wcn azért igen.
2023. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
Nyitott ajtonal furdunk es kozben szabadon ki be maszkal a masik.
2023. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem. De együtt is szoktunk fürdeni.
2023. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Általában együtt fürdünk.
2023. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem es van hogy valamelyikunk a zuhonyfuggony moge lopakodik es piszkalja a masikat xd
2023. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

13,

Ha az ajtó nyitva van akkor nyilván nem kopog be senki..

Én arra gondolok amikor csukva van

2023. ápr. 16. 10:32
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha csukva van, akkor kopogok.
2023. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%

Én most jelenleg szingli vagyok, de a saját szemszögemből mondom, hogy pl. nálam muszáj lenne kopognia a páromnak, mert én nagyon ijedős vagyok, és ha nem hallanám, hogy bejön, csak megszólalna pl. mellettem, akkor tuti szívinfarktust kapnék.


Szóval pl. aki írta, hogy szól, hogy nehogy megcsússzon a másik/megijedjen, ez amúgy reális dolog, mert én már attól megijedek mikor Édesapám a konyhában megjelenik és nem hallom, hogy jött.

2023. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk egyben van a furdo es a wc, vagy kopogni szoktunk, vagy szolunk hogy “johetek?” “itt vagy?” De elofordult amikor hajnalban felkomasan berontottam kopogas/kerdezes nelkul, szolt parom, hogy nagydolgozik, en meg gyorsan visszafordultam. Mondjuk ha furdik az egyikonk, a masik nem megy wc-re.
2023. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!