Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez lenne a hosszútávú jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a hosszútávú jó kapcsolat receptje?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős pár, akik szerint az a jó kapcsolat receptje, hogy ne töltsenek minden időt együtt, hanem külön élményeik legyenek, amiket aztán meg tudnak osztani egymással. Ebbe szerintük belefér a hetekig külön utazgatás egymás nélkül. Szerintetek?
2023. máj. 7. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy belefér.És igen, kell különprogram, külön hobbi, nem kell mindig együtt csinálni mindent.
2023. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Sok fontos eleme van egy jó párkapcsolatnak, és igen, az is egy ezek közül, hogy a párnak legyen külön élete. Az személyenként eltérő, hogy ezt ki és milyen formában igényli, de az nagyon fontos, hogy a pár egymástól függetlenül is létezzen. Töltsenek időt egyedül, a családjukkal, a barátaikkal, az ismerőseikkel.

Legyenek közös élményeik és egymástól független élményeik. Legyenek egy pár, de ne telepedjenek egymásra.

2023. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sűrűn pár hét külön az már nem jó, de ja "én idő" is fontos.
2023. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Külön program kell. Azért több hétig az túl sok. Mármint volt hogy munka miatt kellett nekem is, és megoldottuk, de azért magamtól nem kezdeményeztem volna, hogy több hetet egyhuzamban külön töltsünk. Plusz nem igazán tudom elképzelni, hogy a COVIDot hogy bírta ki egy olyan pár aki szerint ennyire fontos ilyen sokat távol lenni.

Viszont nem szabad elfelejteni, hogy minden pár más: van akinek ez működik, van, akinek az.

2023. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Testvéremék 10 éve boldog házasok, szinte semmit nem csinálnak külön. Tegnap voltam buliban, ahol kavartam egy pasival, akinek 11 éve barátnője van, szerinte az a titka, hogy nyitott kapcsolatban vannak. Érted, minden embernek más a jó, mások az igényei, nincs általános recept, de a többségnek azért szüksége van külön térre is, nekem is lenne.
2023. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Azér egy vagy 2 hetet a barátaimmal, férjem nélkül elutazni sem ördögtől való.Mondjuk én munka miatt is utazon napokra, Ő nem.Nincs ebből probléma, de a kollégáimnál sem, ha nő, ha férfi.
2023. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy házasságba sem fér bele a két személy különálló élete+2 személlyel.Utazgatásnak mondva a külvilág felé:)
2023. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es, hogy erten plusz 2 szemellyel? Nyitott kapcsolatra gondolsz?
2023. máj. 7. 11:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mire van igénye.

De a másik véglet is előfordulhat. Ha túl sok időt töltenek külön, akkor túlságosan kétfele kezdenek el menni. Szokásokban, gondolkodásban, véleményben...Mert akárhogy is van, az ember alaptermészetét befolyásolja a környezete, az emberek akikkel az ideje nagy részét tölti.

2023. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8 Kérdező, ordít az írásodból a valóság. Nyitott kapcsolatot nem mindenki visel el, ezért azt adja, amit a színház kíván. Itt mondjuk pl. a külön utazgatásnak csúfolt előadás.
2023. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!