Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Középkorú nők, ha úgy haladna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nők, ha úgy haladna a kapcsolat, minden működik, költözhetne hozzátok a férfi, ha nincs lakása és előtte szüleivel élt?

Figyelt kérdés
A férfi élt 10 évet egyedül, önellátó, de szülők betegsége miatt visszament. Ingatlana viszont nincs.
2023. máj. 17. 09:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Sosem ertettem, hogyha te valamit hatranybak gondolsz, akkor miert nem teszel ellene, ahelyett, hogy kinos magyarazkodasba, meg a vilag megvaltoztatasaba kezdenel? Tenyleg olyan nehezseget okoz egy alberlet megfizetese? Meg akkor is megtartanam az alberletet, ha kozben a szulok miatt jobban kotve lenne a szabadidom. Mivel dolgozni jarsz, ezert nem szukseges a 24 oras allando jelenlet. Bezzeg a nohoz siman odakoltoznel, a szulok akkor mar le lennenek szarva. Kifogashalmaz.
2023. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves a férfi? Ha a szülők betegsége miatt VISSZAMENT valahol csak lakott előtte. Ha mondjuk 40 éves a férfi, 30 éves korában költözött vissza a szüleihez, addig és azóta csak dolgozott/dolgozik, nem? És ha dolgozik van megtakarítása. Azért vannak itt kardinális kérdések...
2023. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülők betegsége miatt visszament akkor ott szükség van rá továbbra is. Szabadidejében a szüleit ápolja, de hozzám jönne vacsorázni meg szexért? Kizárt.
2023. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!
2023. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
61%

?

Mért akarna elköltözni a nőhöz?

A szülőknél lakik, nem?

2023. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Mint irtam előtte külön élt de messze, az az albérlet a távolság miatt is megszűnt.

A komolyabb betegségek helyrejöttek, és van testvér a közelben aki átvenné a gondozást amikor kellene.

Ki irt kifogásokat? Tényeket irtam, feltettem egy kérdést, amiből az se derül ki, ki vagyok (nő vagy férfi) de mindenki feltételezget.

2023. máj. 17. 11:24
 7/37 anonim ***** válasza:
61%

Én nem gondolnám, hogy egy -1 főre kialakított élettérbe csak úgy minden konfliktus nélkül be lehetne költözni.

Nem hiszem, hogy a +1 főre lenne külön szoba, és hely annak, hogy vegyen magának bútort, eszcájgot.. akkor meg a nőét használná.

Ez egy elég tiszta gazdasági kihasználás. Ráköltözni valakire, akitől elvárod, hogy az X tízmilliós kéglijét és az x tízmilliós háztartását - ami minden bizonnyal élete munkájának eredménye - puszira ossza meg veled.

2023. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék, hogy hozzám akarna költözni. Legyen egy albérlete (vagy saját, az mindegy) - találkozzunk, nálam vagy nála, aztán majd alakul.
2023. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo. Azert kifogas, mert te a tenyeidet akarod eladni, ami masoknak meg kifogasokat takar. Basszus, akkor valtoztass a tenyeken. Vegyel ki egy alberletet, es maris kihuzhatod ezt a tenyt a teged akadalyozo tenyek listajarol. De nem, te ezt nem leped meg, inkabb arukapcsolva probalod meg eladni magad. Nem lesz tul nagy kereslet a tenyeid irant. Vagy te egyaltalan nem akarsz semmit sem tenni, hogy noveld a partalalasi eselyeidet azzal, hogy kikuszobolod a tenyied javat, amik hatraltatnak a kapcsolatteremtesi szandekaidat? Azt gondolod, hogy neked nem kell energiat, penzt, idot beleolnod abba, hogy sikeresebb legy? Elintezed azzal, hogy ez van, ezt kell szeretni? Az kifogas resze abban, amit felsoroltal, hogy lenne lehetoseged javitani, de azokat a dolgokat elutasitod. Az elutasitas resze a kifogas, nem az, hogy ott elsz a szuleiddel. Legalabb tudnal felnott modra gondolkodni, de ugy latszik azt is az alberletben hagytad 10 evvel ezelott.
2023. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

9#


Miből gondolod hogy férfi a kérdés kiírója?

Miből szűröd le, hogy nincs párom?


Alegnagyobb gond az, hogy ritka kivételektől eltekintve mindenki hozzáfeltételez a kérdéshez valamit 😂

2023. máj. 17. 12:04
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!