Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élnél olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élnél olyan pasival akivel minden felesben van és még egy virágot se kaptál tőle?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam értékesnek mellette, még egy virágot se kaptam tőle, nőnapra olcsó csokit vett és ennyi...
2023. máj. 18. 07:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem.Akkor inkább lenne egy lakótársam.
2023. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy x ember mit mond itt, ha neked nem tetszik akkor vagy változtatni kell, vagy lelépni. Az elsőhöz jó kommunikáció és együttműködési hajlam kell mindkét féltől.

Ha ez a két dolog nincs meg, akkor érdemes szakítani.

2023. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Na igen...
2023. máj. 18. 08:10
 4/32 anonim ***** válasza:
2023. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
4: engem nem használ ki anyagilag, ő nyilván többet keres és többet is fog mert 3000 euró felett fog keresni. Én minimalbérert megyek minden áldott nap, 1100 euró körül keresek. Egy teleszkópot nem tudok még venni mert nem tudok félretenni pénzt.
2023. máj. 18. 08:18
 6/32 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Próbáltam. Elvileg felesben ment minden gyakorlatilag lehúzva éreztem magam es gusztustalannak tartottam azt is hogy minden ki van centizve.


Pl elmentünk szórakozni ő úgy akarta hogy belépőt italt mindenki fizeti magának, én meg mondtam hoy ne égessük.már magunkat kifizetem az egesz éjszakát es egyszer ő áll mindent, egyszer én.

Ami ugy nézett ki hogy amikor en fizettem normálisan szorakoztunk amikor ő akkor meg egy olcaó üdítő, pultosnak nuku borravaló és mint akik otthon májkrémes kenyeren élnek. Ergo ha en alltam az éjszakát dupla annyi volt a kiadás.


Aztán kaja. Egyutt vettunk főzni valot elfelezve.(ami.nekem már itt lehuzás volt ugyanis én speciel imán elvagyok vacsora nelkul is, dehát egy kapcsolatban van vacsora vagy ebéd miegyebek..)a folyamatos felesbe fizetett alapanyagok miatt folyamatosan voltam minuszban(egyedul nem ment volna nekem ennyi el a kajára), aztán a maradékot még csomagolnom is kelett neki. Tehát a lábas kaja is megvolt felezve..

Pluszokat meg nem vehettem mert milyen már bevásálásnál hogy magamnak veszek túrórudit, almát neki nem, vagy abbol ő nem ehet mert az én költségem.


Ez mellett hozzam járt fel.tehát en biztosítoztam a vendéglátást, a helyet(lakberbe persze nem adott semmit), a vizet mindent(rezsibe se adott semmi)ezzel megspórolva neki azt hogy elvigyen valahova vagy ő nyújtson helyet nekünk. Ugy éreztem magam, mintha én udvarolnék neki..


Mindez mellett meg ott volt folyamat az az érzésem hogy miért degradál engem le arra, hogy nekem kelljen pasik miatt fizetgetnem pl a fél mozit vagy bármit mikor a mozi is miatta van hogy legyünk valahol amugy nem is költségelnék rá. Tehát egy pasi miatt nekem van minuszom már megint.


Ha sokáig lettem volna vele szerintem el.is szegényedtem volna ugy hogy elvileg pedig ketten könnyebb az élet? Folyanat le lettem húzva a kajával programokkal, egyedul több a pénzem.

Ha egy pasim lesz nem azt várnám hogy rosszabbul éljek mint ahogy egyedül éltem. Ez nekem abszurd.

2023. máj. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
Ja a "főzés munkadíjat" ki is hagytam
2023. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
Férfi vagyok, de semmiképp nem élnék együtt olyannal, aki ennyire merev és anyagias.
2023. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy minden felezve van, nem lenne gond. De az, hogy ezen túl is úgy áll hozzád, hogy minél olcsóbban ússzon meg, nehogy egy kis meglepetés pénzbe kerüljön, az nagyon gáz. Ennek vagy az az oka, hogy tényleg nem érsz neki ennyit, vagy mert úgy áll hozzád, hogy le fogod húzni pénzzel. Egyik esetben sem lennék vele.
2023. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
8%
Te mit szoktál neki venni?
2023. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!