Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdeklődöm hogy a törvény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődöm hogy a törvény szerint mennyi éves kortól élhet ma szexuális életet egy lány?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom hogy 14- től, de ha a férfi jóval idősebb, akkor az még büntetendő. De mennyi lehet a kor különbség?

2023. máj. 23. 14:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
14-től bárkivel szexelhet. 12-től csak 18 év alattival legális.
2023. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs korkülönbségre vonatkozó kikötés. 14-től van a beleegyezési korhatár, ha 14 évesen egy 70 éves bácsival akarja összeszűrni a levet, technikailag az is teljesen legális. Más kérdés, hogy a gondolat is gusztustalan, de a törvény még nem tiltja ezt sem.

Olyan van, hogy ha mind a két fél 18 év alatti, akkor 12 éves kortól legális a dolog.

2023. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha betöltötte a 14 évet, akkor bármely másik 14 év feletti, akármilyen nemű élő, emberi fajhoz tartozó személlyel legálisan közösülhet. (Tehát halottal vagy állattal nem.)

Ez holtbiztos, hogy így van.


Ha a 12 évet már betöltötte, de a 14 évet nem, akkor van egy csavar a szabályban: asszem 18 év alatti személlyel legális (hogy a neme számít-e, nem tudom), afölöttivel tiltott.

2023. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Rám hajtott egy 15 éves kislány és engem ez zavar. Én középkorú vagyok. De ő a szomszédban lakik és állandóan puszikat mutat és virágot is adni akart. nem.tudom a szülők hogyan nevelték..Persze itt falun minden lehetséges.
2023. máj. 23. 14:23
 5/21 anonim ***** válasza:
25%

14 éves kortól bárkivel szexelhet legálisan, alatta meg olyannal, aki legfeljebb 5 évvel idősebb nála, egyébként pedofíliának minősül (lásd wikipédia)


Persze ha lenne egy 14 éves lányom, agyoncsapnám a 20+os pasit, aki akar tőle valamit. A húgom 16 éves és kiborulnék, ha nálam idősebb pasija lenne (21 vagyok) Persze legális. Vagyis ugye a szülők korlátozhatják/fenyegethetik.

2023. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, törvénytől függetlenül is elutasíthatod a közeledését:D

Nameg egyáltalán nem biztos, hogy az a 15 éves lány szexet akar tőled.


Deeee abból kiindulva, hogy érdekel, hogy jogilag mi a heyzet, ezek szerint megfordult a fejedben, hogy azért egyefene, megkóstolod a fris spitét is:D

2023. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Aha, szóval érdekel, ha megdugod (mert biztos megfogod), lesz-e belőle bajod.
2023. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
En a helyedbe dugnam. 31/F.
2023. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor legyen neked több eszed, mint egy 15 évesnek, ha már kor szerint középkorú vagy!
2023. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem tiltja a torveny miert ne lehetne? Azt ne mondanatok hogy egy 15 evest visszautasitanatok. Mai 15 evesek mar orrba szajba dugnak.
2023. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!