Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig csináljam?

Figyelt kérdés
Az alkhol elvonót a párotokkal? 4 éve vagyunk együtt és egyre rosszabb a helyzet. Most azt mondta megpróbálja az elvonót. De annyira belefáradtam már a folytonos pénztelenségbe, hazudozásba és hitegetésbe, hogy ebbe is félek bele vágni már...
2023. jún. 8. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha eddig nem hagytad el, amíg nem akart elvonót, akkor nagy szemétség lenne pont most, amikor megérett benne az elhatározás.
2023. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod.
2023. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Te látod, hogy igazi elhatározás, van-e elszántság, vagy csak időhúzás. Nélküled, inkább rosszabb lesz.
2023. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2023. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2023. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Próbáld még meg utoljára! Ha az elvonò után se változik,- akkor van miért elhagynod!
2023. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem csinálnám végig, mégpedig mert nem tudhatom, absztinens lesz-e, és meddig vagy ez csak egy újabb semmitmondó duma.


Nálunk hasonló volt a helyzet, mentek az ígérgetések, a hazugságok, aztán amikor közöltem vele, hogy oké, elhagyom, mert elegem volt, akkor pláne jaj, ígérem megváltozok, keresek szakembert, aki segít, blabla.


Nem érdekelt, volt rá 3! éve, hogy változzon, és segítséget kérjen, most már nem kell. Igazából rhadtul belefáradtam az állandó kamuzásba, és egyszerűen nem akartam tovább vele lenni.


Ennyi, és igazam lett, mert ugyan kért segítséget, ugyanúgy piás (ezt a barátoktól tudom).


Meg könyörgöm, mennyi esélyt adjunk egy embernek? Mennyi évet b...unk el a saját életünkből?

2023. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudod már, hogy fogsz dönteni?
2023. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sosem fog elvonóra menni. Bár úgy látszott hogy hajlik rá, fontosabb az alkohol mint a családja.

A héten is 7 napból 8x volt berúgva.

Hiába mondja neki mindneki rossz vége lesz nem érdekli.

2023. jún. 18. 08:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos nem tudsz segíteni rajta. Ott kell hagynod. Te ne szenvedj tovább miatta/mellette.

Még az is lehet, hogy akkor fogja belátni, hogy nem élhet így tovább.

2023. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!