Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért néznek ma furán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek ma furán az olyan 20 feletti nőkre, akik nem mennek el dolgozni,mert mondjuk ők ezt közösen megbeszélté a párjukkal?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy fiatal nő, szemben lakik. Szoktam is vele beszélgetni. A férje saját cégben dolgozik,és a nőnek nincsen munkahelye.Az udvaron szoktam, sokat látni, meg a virágos kertben. Előjött a szó,arról,hogy van-e oka annak,hogy nem keres melót.Erre azt mondta,hogy ők ezt lemeccselték a barátjával,hogy nem muszáj elmennie dolgozni, annak ellenére sem ha így szorosabb a gatyamadzag. Szerintem amúgy ezzel nincsen semmi baj.Akkor sokaknak ennek ellenére miért furcsa ez,vagy épp csőr bökő,ha ő a párjával ezt meg tudja beszélni?
2023. jún. 11. 23:57
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
81%
Ki néz rájuk furán?
2023. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 Noren1989 ***** válasza:
58%
Az ingyenélők ingyenélők, akàrhogy is cifràzzuk.
2023. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Sok fórumot olvastam neten,és az említett hölgy is mondta,hogy sokan furán néznek rá,ha kérdezik,hogy hol dolgozik,és azt válaszolja,hogy sehol.Mi köze van hozzá bárkinek is,ha nekik ez így jó?
2023. jún. 12. 00:05
 4/52 anonim ***** válasza:
3%

Tudatlansagbol es nem tul joindulatusagbol. Mert nem ismerve kettojuk helyzetet vagy a no aldozat, kiszolgaltatott helyzetben vagy, vagy pedig egy anyagias szamito kitartott.

Senki nem tudja, ki mit takarit meg a jovojere, nem fest-e nehany kepet csipobol, amit eladogat, vagy barmi, barmi.

Mert Magyarorszagon kivaltsagos dolog nem dolgozni, vagy lecsuszottak naplopasa altalaban.

2023. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
0%
Marmint az emberek szerint, nem szerintem, vilagos.
2023. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
23%
Hát én mindig is leszrtam, hogy melyik nőtársam akar dolgozni és melyik nem. Nem dolgozik? Ne dolgozzon, ha az Ura megengedi neki és neki tetszik a 0-24 semmittevés. Én egy éve vagyok otthon a kislányunkkal és ez nekem rohadtul ingerszegény, mivel mióta kiestem a suliból mindig is dolgoztam. Nekem ez az itthoni lét a gyerekkel is semmittevésnek minősül, mert a szakmàmban nem fejlődök, nem szerzek tapasztalatokat és ez engem nagyon zavar. Pedig eüs vagyok, tehát gyakran szét is hajtották amíg kórházban dolgoztam. Annyira hiányzik a szakmàm, hogy egyetemre is jelentkeztem, mert ez a semmittevés nekem őrjítő. Gondolom a szomszéd Julinak tökéletesen megfelel olykor a száraz kenyér vízzel, ha nyomkodhatja a telefont egész nap. Engem ez nem elégít ki, van akit igen. Ennyi. Itt akkor van baj, ha a csajnak kell a guccsi luivuttonnal meg a béemvével, de az ura meg annyit dolgozik, hogy a lélek aludni jàr belé. Általában az embereknek ez bssza a csőrét.
2023. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
88%
A munka egy elég általános téma, általában nem olyan, amire az embernek az a reakciója, hogy "mi közöd hozzá". És meglepődnek, mert a mi társadalmunkban a felnőttek dolgoznak.
2023. jún. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem tanul, nem dolgozik, nem nevel gyereket akkor mit csinál?

Na ilyen nihilista nő biztos nem érdekelne.

Egy nönek legyen tartása, önbecsülése, céljai, amiért hajlandó tenni.

2023. jún. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Szerintem nem követelőző,bár ezt nem tudhatom.Soha nem láttam telefont sem az udvaron a kezében.Nem élnek nagy lábon (bár így nem is tudnának), de tuti lenne aki valóban elmenne nap közben bárhova napot lopni, a legdrágább táskával a vállán,aminek az árát nem ő keresi meg.
2023. jún. 12. 00:11
 10/52 anonim ***** válasza:
97%
Vagy elmenne simán dolgozni. Miért lenne naplopás a munka?
2023. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!