Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy bírjátok elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok elviselni a barátnőtöket, feleségeteket?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatokban, ahol sok a veszekedés, milyen konfliktuskezelési tanácsok vannak, hogy tűrhető legyen az együttélés?
2023. jún. 19. 12:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
4: Kb. két évet öltem a házasságom megjavításába és nem lett jobb semmivel, sőt... Most olyannal vagyok kapcsolatban, akivel mindent meg tudunk beszélni, a legapróbb konfliktust és képesek vagyunk kezelni, így nem lesz belőle veszekedés. Egészen más olyan emberrel együtt lenni, akivel összeillünk és közösek a céljaink mint olyannal, akivel csak élünk egymás mellett és folyamatosak a súrlódások.
2023. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok a férjemnek kisszíve és nem kell rámutatni a nem a helyén lévő dologra a konyhaasztalon (általánosságban, mert nagyon is rendmániás vagyok), mert én nem a kutya vagyok, akinek a kis orrát belenyomják, ha rossz helyre pisilt szegényem a lakásban.

Felnőtt, minimum 8 általánost végzett nőt ajánlatos választani kedves 1-es válaszoló és akkor nem úgy kell nevelgetni az asszonykát, mint Morzsit. Te teremtés koronája, a lekezelő stílusoddal.

2023. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

"hogy tűrhető legyen az együttélés"

A tűrhető nem elég, az együttélés pedig nem kötelező.

2023. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
A pasik azt hiszik, hogy egy nőt kielégít a "tűrhető" kapcsolat. Nos, többségünket nem. Miközben a pasi azon dolgozik, hogy tűrhető legyen, mi találunk olyat, akivel nagyszerű lesz. Sokunk nevében írom ezt, mert én is megléptem, mikor azt láttam, hogy az exférjem nem megjavítani akarja a kapcsolatunkat, csak elviselni. Nekem azóta lett szuper kapcsolatom, ő meg azóta is csak panaszkodik, hogy neki minden nővel elromlik a kapcsolata... vajon miért? És sok hasonló esetet láttam a magamén kívül...
2023. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Javítani nem cserélni"

Ez nagyon, de nagyon szép elv... csak az a baj vele, hogy az élet nem így működik. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Mit nyersz azzal, ha ezen elvet követve éveket, vagy akár évtizedeket töltesz el egy működésképtelen kapcsolatba? Ugyanis ha két ember egyszerűen nem passzol össze, ott nincs mit "javítani".

2023. jún. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#14: És ez a másik oldalról nézve is igaz. 3 évet húztam le egy olyan kapcsolatban, ami legnagyobb jóindulattal nézve is csak "tűrhető" volt. Utólag belegondolva: hiba volt. 3 év után, miután már sokadjára próbáltam valahogy megmenteni a kapcsolatot, azután jutottam arra az elhatározásra, hogy szakítani kell. Persze, én is megkaptam, hogy milyen vagyok, miért nem próbálom meg helyrehozni? Hát.. egyrészt, mert ahol már kb. 30-szor próbáltam meg, és egyszer sem vezetett eredményre, ott nincs értelme próbálkozni, másrészt meg: miért? Azért, hogy ebben a lagymatag kapcsolatban tengődjünk még évekig? Köszönöm, nem. Azóta én boldog párkapcsolatban élek, nem állítom, hogy mindig mindenben 100%-ig egyetértünk, de nagyobb konfliktusunk még nem volt, és a kisebbeket is mindig megnyugtatóan rendezni tudtuk. Ez nem csak egy tűrhető kapcsolat, hanem ez egy fantasztikus kapcsolat.
2023. jún. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!