Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet tartani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tartani az egyéni napirendet, ha már együtt élsz a pároddal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van egy kb. 50-60 perces megszokott pl. reggeli / esti rutin, amikor főként "magammal" vagyok.

Akiknek már van tapasztalatuk ebben: hogyan működik ez nálatok? :)



2023. jún. 21. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Ez így már régen rossz. Szerintem sehogy.
2023. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Meg lehet szokni hamar, és akkor már nem is lesz rá igényed. Én is hosszú szingliségnél aggódtam, hogy jaj hát én úgy szeretek pihenni és semmit nem csinálni, mi van, ha ő mindennap találkozni akar velem? Aztán hamar én akartam találkozni mindennap :D Összeköltözés előtt is úgy voltam vele, hogy jaj most hogy fogom intézni azokat a dolgokat amiket egyedül szeretek csinálni? Aztán annyira nincs semmi gátlásom előtte, hogy amikor magammal vagyok se zavar hogy ott van sőt :D
2023. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk nem sikerült, a kapcsolatunk is megromlott, azóta is külön élünk.

N

2023. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom is és én is igényeljük a privát szférát kapcsolatban is, , úgyhogy van, hogy külön is töltünk énidőt. Nyilván kell hozzá tér, de megoldható, pl. amíg az egyik tesz-vesz a konyhában, addig a másik elvonul a szobába és fordítva. Nálunk ez megvan, és utána még jobban esik az összebújás és az együtt töltött idő.
2023. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én fél órával előbb kelek, hogy egyedül tudjak kávézni. A férjemnek este van egy órája egyedül, mert előbb lefekszek aludni. Nekünk ez igy működik már 8 éve.
2023. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nem kell a nap minden percében együtt lenni, egymással foglalkozni. Attól, hogy együtt éltek, mindenkinek lehetnek saját dolgai, amiket egyedül csinál.
2023. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerű. Nem a régi rutinhoz kell ragaszkodni, hanem újfajta rutinrendet kell kialakítani.

Például ha szeretsz a fürdőszobában tetvészkedni, akkor vagy kelj a párodnál annyival korábban, hogy ne kopogjon félidőben az ajtón, vagy annyival később, hogy ő már letudja a sajátját és utána szabadon mehess a fürdőbe amíg akarsz.


Illetve ha pl erősen igényled azt, hogy felkelés után 1 órával senki ne szóljon hozzád, ezt nyugodtan mondhatod a párodnak is. Persze arra számíts, hogy ez nem lesz 100%-ig tartva, pl jóreggelt kívánni esetleg megkérdezni, hogy mikor jössz este vagy iyesmi az szinte biztos, hog ymeg fog történni, de ha meg tudod vele értetni, hogy neked erre van szükséged, akkor a nappali új elrendezését és az ahhoz szükséges munkálatokat és bútorokat nem akkor fogja feldobni témának, hanem majd később:D

2023. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikációval. Ha neked igényed van rá, akkor mondjuk beszéld meg a másikkal.
2023. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Én koránkerő vagyok, akkor szépen magamban elintézem a dolgaimat, elszürcsölöm a kávémát, stb. Este meg hamarabb megyek aludni, ő meg akkor videójátékozik, meg amit akar. Napközben munka, utána mindenkinek edzés, vagy ami van. Magától alakult így, tökéletesen jól elvagyunk 11 éve.
2023. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez bizony néha nehéz kérdés, ha két ember összeboronálódik, akkor bizony picit mindenkinek engedni kell az akkori szokásaiból.

Nem annyira nehéz dolog ez. Megbeszélhető.

Ez olyan, mint a zsőmle procedúra.

Ha elmegyűnk a boltba, én 6 zsömit szeretnék venni, a párom meg 12- őt.

Akkor igazságosan eldöntjük, hogy 9-et veszünk.

Így mindenki engedett egy picit. Én fölfelé, ő lefelé.

2023. jún. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!