Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet tartani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tartani az egyéni napirendet, ha már együtt élsz a pároddal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van egy kb. 50-60 perces megszokott pl. reggeli / esti rutin, amikor főként "magammal" vagyok.

Akiknek már van tapasztalatuk ebben: hogyan működik ez nálatok? :)



2023. jún. 21. 07:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Le kell ülni megbeszélni, különben ebből gyorsan szakítás lesz.


Teljesen normális az én-idő, ahol ezt a másik fél nem látja be, akadályozza, az komoly gond.

Ment már rá kapcsolatom.

2023. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%

Amilyen nehéz ma ismerkedni és nővel kapcsolatot létesíteni, nekünk férfiaknak mindenképpen engedékenynek kell lenni.

Örülni annak, hogy van kapcsolat, ezért tudomásul kell venni, hogy:


A nőnek mindíg mindenben igaza van.

Mindíg minden történjen úgy, ahogyan a nő akarja.

Így biztosan nem lesz veszekedés, és nem veszítjük el a nőt.

Mocskosul nehéz ma másikat találni.

2023. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
Én lélekben már bizonyos szempontból lemondtam, mert tudom hogy 90%-ban képtelenség ekkora elvárásoknak megfelelni, energiám meg nincs hozzá.
2023. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!