Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek mi a véleménye erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, közeledve 30hoz.

Parommal összekoltoztunk, viszont az én házamban lakunk. Minden megvan ami kell.. Nagyhaz, új berendezés, minden toppon tehát nem hiányzik semmink. Van egy tanyám..illetve farm.. Nem olyan túl nagy kB 10ha egyben állatokkal + még földek.. Ezenkívül gépek.. A farmot én vezetem..

Akinek van.. Az tudja.. Hogy általában ami pénz jön a farmbol az forgatodik is vissza..

Párom kijelentette.. Mert csak ő jár el munkába... Hogy menjek és keressek magamnak valami munkát mert mi így nem fogunk tudni megelni...

Nem érzem értelmét...


2023. jún. 26. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha dirigál, akkor költözzön el!
2023. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy erről már összeköltözés előtt beszélgetni kellett volna...
2023. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Beszéltünk róla..

Akkor még azt mondta hogy csak akkor menjek el majd munkába ha szeretnék...

Most meg szó szerint tuszkolva vagyok..

Eléggé rosszul esik...

Ha kell nekem valami ruha, kozmetikai cucc vagy ilyen személyes dolog azt magamnak megveszem

2023. jún. 26. 16:34
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Van benne igazság, hogy így nem fogtok tudni megélni?
2023. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb a fele rezsit, fele kaját tudod állni te is a farmos bevételedből?

Mert akkor egy szava sem lehet, ha nem tetszik neki költözzön el.

Viszont ha ő tart el téged szó szerint, akkor valóban megfontolandó egy olyan munka ahol jobban keresnél.

2023. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el rajta, mert lehet, hogy jót akar és ha te "tuszkolásként" fogod föl ő maga otthagy a farmoddal együtt...
2023. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hogy egy kicsit bele lássatok...

A számlákat általában én fizetem.. Úgy 200-300 ezer körül van egy hónapban... Csak akkor kérek tőle ha tényleg meg szorulok de akkor is inkább csak a felét.. Az élelmet csak azt vesszük amit megkívánznk boltból.. Vannak tyúkok, disznók, tehenek.. Az alap élelmiszer megvan.. Plusz van gyümölcs és zöldségeskertem... Rengeteg sok pénz megy el nekem vegyszerekre, foliara, tapokra, kezelesekre, vitaminokra, takarmányra stb.. Milliók fordulnak meg kezemben egy hónap alatt...

O csak a saját kocsijavitasat kell kifizesse, tankolasat, biztositasat... Telire is a fát nagyjából én veszem milliókra..neha belepotol

2023. jún. 26. 17:02
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

"Akinek van.. Az tudja.. Hogy általában ami pénz jön a farmbol az forgatodik is vissza.."


Én meg ennek nem érzem értelmét. Minek csinálja az ember, ha nincs haszna? Én neki adok igazat.

Lehet, hogy korábban azt gondolta, hogy nem fogja zavarni, mert csak az volt a fontos számára, hogy veled legyen. De a gyakorlat után már másképp látja. Az árak nagyon felmentek, lehet neki is lennének tervei, de így nem tudtok haladni, hogy csak ő visz haza pénzt.

2023. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

HUhh a #7-es kommented után már másképp fest a dolog.

A párod tulajdonképpen egy ingyenélő szrdarab. Nem tűnt ez fel eddig? Amikor munkába tuszakol, mert szerinte nem fogtok tudni megélni, miért nem kérdezel rá, hogy ő miért nem ad bele a rezsibe, egyéb közös dolgokba? Amíg kvázi te tartod el, addig kussoljon. Ez a véleményem.

2023. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a felállásban én sem értem mit emberkedik a párod. 😅
2023. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!