Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek mi a véleménye erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, közeledve 30hoz.

Parommal összekoltoztunk, viszont az én házamban lakunk. Minden megvan ami kell.. Nagyhaz, új berendezés, minden toppon tehát nem hiányzik semmink. Van egy tanyám..illetve farm.. Nem olyan túl nagy kB 10ha egyben állatokkal + még földek.. Ezenkívül gépek.. A farmot én vezetem..

Akinek van.. Az tudja.. Hogy általában ami pénz jön a farmbol az forgatodik is vissza..

Párom kijelentette.. Mert csak ő jár el munkába... Hogy menjek és keressek magamnak valami munkát mert mi így nem fogunk tudni megelni...

Nem érzem értelmét...


2023. jún. 26. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Dobd ki!
2023. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Gratula a farmhoz. Szerintem dobd, mert nem értékeli az élethelyzeteteket, valószínűleg nem akar ő ott ténykedni már, így inkább rád hárít mindent.
2023. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Élelmiszert sem kell nagyon vegyünk a boltból mert szoktam készíteni sajtokat, túrót, sütök kenyeret mindennap, minden 2. Vagy 3. Nap sütiket, lekvarokat, szörpöket készítek, savanyusagokat rakok el, fűszereket készítek teszek el,...
2023. jún. 26. 19:51
 14/19 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem ami tőlem telik mindent megteszek...

Amikor szabadnapos sem segít be kicsit nekem... Inkább játszik a laptopon... Közben én gyűjtöm a mezorol a szenabalakat

2023. jún. 26. 20:06
 15/19 anonim ***** válasza:
23%

"Amikor szabadnapos sem segít be kicsit nekem... Inkább játszik a laptopon..."

Te mit csinálsz, amikor szabadnapos vagy? Segítesz neki valamiben?

2023. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
#15, a csávó eleve nem csinál jóformán semmit, miben kellene akkor segíteni?
2023. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
15/ egy tanyán nem nagyon szokott szabadnap lenni.
2023. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Véletlenül felpontoztam a 15-ös választ, de lepontozni akartam...
2023. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
EGy ingyenélő a pasid tulajdonképpen. Dobd ki amíg nem késő.
2023. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!