Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után,nem hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után,nem hajlandó semmit javítani a felújításra váró házon. Így,hogy látom az érdektelenséget,engem sem érdekel. Ha továbbra is ezt tapasztalom,hagyjam el?

Figyelt kérdés
Felfoghatatlan számomra, hogy valakit nem érdekel a saját környezete. Elvárná,hogy menjek ki damilossal,és nőként én csináljam azt amit neki kellene.Ez igénytelenség,vagy lustaság?Az a baj,hogy engem is lehúzott erre a szintre..és a házban még csak-csak rendet csinálok,de hetek óta ki sem dugom az orrom. És ez amiatt van,mert nem érzem,hogy nekem törnöm kellene magam, ha ő így sz-.-..ik bele az egészbe.Eleinte nekiláttam egymagam tisztítania hátsó kertet az égig nyúló gazoktól,kövektől és minden egyébtől, ami egy idős háznál kialakult,természetesen semmit sem segített.AZóta ki sem dugtam az orrom. Mi lesz így, ebből a közös együttélésből?Minek vett kertes házat korábban,ha fingja sincsen,hogy és mit kell csinálni? 29/n
2023. jún. 27. 03:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent neked csinálni, miközben még csak közöd sincs az ingatlanhoz, az elég nagy red flag. Lakva ismerszik meg az ember. Kipróbáltátok, nem jött be. Ideje lenne továbblépni.
2023. jún. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek ossze, kar hogy most jossz ra, de orvendj neki hogy nem 20 ev mulva...
2023. jún. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%

Kertes házba max ugy lehet beleugrani hogy megveszi az ember es azonnal lebetonozza az egészet vagy kiirt kivág mindent es csinál egy gyepet mert különben egy életen át lehet benne gebedni, nem véletlenül nyugdíjasoknak valo akiknek nincs munkája és kertben termesztenek, dolgoznak mert nekik van idejük energiájuk erre.


Pl gyerekek mellett neked se lenne.

Hülye volt hogy ilyenbe ugrott bele.

2023. jún. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Korabban feltetted mar ezt a kerdést! Kiderült, hogy nem.is dolgozol munkahelyen! Akkor mégis kinek a feladata a házimunka mh??? Meg minden mas? Dolgozol már kerdező?
2023. jún. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4 a másik házában?

Szerinted kinek a dolga lenne még minimum?

Akié a ház!

2023. jún. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Valójában önmagában nem létezik olyan hogy lustaság.

A lustaság csak a motiváció hiánya, azaz igen, sajnos ő ilyen igénytelen, mert ha nem lenne ilyen akkor lenne rá motivációja hogy megcsinálja.

Nekem szüleim olyanok hogy hagyják lerohadni a házat, semmit nem képesek kicserélni, mert hát "működik még valamennyire", meg úgyse látja senki mert sosem megy hozzájuk senki. Valakit egyszerűen nem érdekel, szüleim sosem veszekedtek ezen, mert mindketten ilyenek, úgyhogy ha nálatok ebből konfliktus van akkor van egy rossz hírem...

2023. jún. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

" azt amit neki kellene"


Na igen, azért ez a mondatrész is elég durva, legalább annyira, mint az ő viselkedése. Lehet nem véletlen a dolog? Senki nem szeret arra hazamenni, hogy a másik fél máris támadással, fikázással várja, "gyerünk kifelé tűzifát vágni, Stan!" (Roy)

2023. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Elvárná,hogy"

Elvárná, hogy te gondozd a kertet?

Ha nincsenek tisztázva a tulajdoni, feladatköri és egyéb viszonyok, és nincs egyetértés és együttműködés, abból nem lesz tartós, boldog együttélés.

Ne itt panaszkodj, beszéljétek meg.

2023. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Női egyenjogúság van, mi az hogy nem akarsz kimenni 2 hetente egy órát füvet nyírni? Normális pasinál, aki minden második alkalommal elmosogat, ez jár ám! 🤣🤣


Ő pont egy olyan trehány senki, akit el kéne hagynod, de ízibe! Hülye vagy ha vele maradsz!


De ilyen kifogást! Hallatlan. Nő vagyok nekem nem kell füvet nyírni…. Akkor a féri meg férfi, nem kell mosogatnia, pardon mosogatógépbe bepakolnia.

2023. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező!

Dolgozol munkahelyen!?


5

Mivel eltartják, igy ALAP lenne, hogy megcsinálja legalabb a házimunkat ÖNKÉNT és dalalolva!

Es mielott beszolnál, nő vagyok!!!

2023. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!