Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párotok kakil, ti bemente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok kakil, ti bementek a fürdőbe fogat mosni, vagy zuhanyozni? És ha ti?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 21:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Mossak fogat, miközben kakil...... mindjárt behánOk
2023. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%

Én igen 😅 és fordítva is

Ha gusztustalan valakinek ha nem , mi bemegyunk egymáshoz a fürdőbe. Nem csak fogatmosni hanem bármiért.

2023. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
(Én sem pártolom, de sokan ezt teszik, így gondoltam itt is indítok egy véleménykutatást. )
2023. jún. 29. 22:03
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem, még ha pisil, akkor se megyek be és fordítva.
2023. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Kitana. ***** válasza:
96%

Szerencsére külön van a WC és a fürdőszoba, de nem mennék be, csak ha nagyon sürgős. Nem zavar, ha látom a másikat vagy engem lát ő kakilni, a büdös viszont igen.

Amíg otthon laktam, ahol egy wc-s fürdőszoba volt, ott sem volt szokás bejárkálni egymáshoz, amíg valaki wc-n volt.

2023. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Külön van a wc, de ha egyben lenne, akkor sem mennék be. Nem zavar, hogy mit csinál, nem zavar a szag sem, mert a páromról van szó, de tiszteletlenségnek tartom, ha valaki ilyenkor zargatja a másikat. A wc-zés nem ér rá, a fogmosás, zuhanyzás viszont igen.
2023. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk egybe van, de nem. A pisilés más. Max. olyan esetet tudok elképzelni, ha mondjuk siet az egyik fél munkába, de vmi kulcsfontosságú dolog a fürdőben maradt, és azért beszalad egy pillanatra (persze, megkérdezés után).
2023. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem tartom undorítónak, csak ez nekem kb ugyanolyan, mintha főzne az egyikünk, a másik meg pont akkor akarna mindent elintézni a konyhában. Apám volt ilyen, hogy akárhol voltunk a lakásban, neki hirtelen ott volt elhalaszthatatlan dolga.
2023. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokszor költöztem az életben de a legfontosabb kitételem annál a 2 helynél az volt hogy külön legyen a WC...
2023. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!