Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párotok kakil, ti bemente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok kakil, ti bementek a fürdőbe fogat mosni, vagy zuhanyozni? És ha ti?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 21:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Valószínűleg tartom, hogy ez neveltetés kérdése is lehet, mi a szüleinktől sem láttunk ilyet soha.
2023. jún. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megyek be, nekem a wc-zés intim dolognak számít, és minek szagolgatnék szarszagot zuhanyzás, fogmosás közben?
2023. jún. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
79%
Mi igen. Egy légtérben van a wc és a zuhanyzó. Minket ez sosem zavart. Látott már rosszabb helyzetben is pl szülés közben, egy műtét után nem is tudtam egyedül wcre menni. Nálunk ez a természetes. Ha ez valakit megbotránkoztat sajnálom, de nekünk ez normális.
2023. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
76%
Siman.
2023. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha a wc-zés van előbb, akkor NEM! Azt szerintem mindenki egyedül szereti csinálni.

DE olyan volt, hogy a zuhany indult előbb, és marhára kellett a másiknak wc, akkor igen :-)

40/N

2023. jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem az elég nagy tabu, hogy bármelyikünk is wc-zzen a másik előtt. Pedig hatalmasakat fingok előtte, de ez egészen más dolog. Nem jöhet be és én se megyek be, nem hiszem el, hogy van, akinek nem várhat 5 percet, hogy fogat mosson. Főleg, hogy abban a szagban ki akar fogat mosni? :D
2023. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
#26 na ezaz, tök undorító…engem kakilásnál az is zavar, ha a kutyáim bejönnek, nemhogy egy másik ember.
2023. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok, amúgy a pisilés is zavarna, nekem ez intim dolog és inkább megalázó, ha rám nyitnak, meg így látnak, és én sem akarom a másikat pisilés közben nézni.
2023. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Azert az teljesen mas mikor valaki betegseg vagy mutet miatt nem tud segitseg nelkul mosdoba menni vagy onnan felallni, kijonni es segitseg kell, mint hogy a masikat nem hagyom nyugodtan meg wc-zni sem. Arrol nem beszelve hogy a pali valoszinuleg a szulest sem nezi akkora ahitattal mint azt a kedves anyukak elhiszik, ahogy a vegtermekedre sem kivancsiak jo esetben. Es nem azert mert undorito lenne vagy mert nem tudna “mire vallalkozott” de azert a tisztelet elengedhetetlen es csak azert mert a ferjem/felesege vagyok meg mindig nem vagyunk osszenove es aki tanult illemer az tudja,hogy nem torjuk ra az ajtot az emberre meg akkor sem ha a szobajaban tartozkodik, akkor a wc megis mitol lenne masabb. Nalunk is egyben van a mosdo, megis tudunk turelmesen varni 5-10 percet, a rohanas sem kifogas, de persze egy ferfi meg mindig masabb, de hogy egy “noben” ne legyen egy csepp noiesseg sem, hogy kepes legyen sza**s kozben barkit beengedni magahoz.. Es igen, nalunk a ket eves gyerek sem jon utanunk a mosdoba, neveles kerdese.
2023. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Exem egy hónap után, amikor éppen együtt készültünk fürdeni, leült a wcre és szarni kezdett. Azt se tudtam hol vagyok úgy meglepett. Kimentem és megkérdezte hova megyek. Azt mondta, hogy az exével minden pillanatot együtt töltöttek, gondolom nála tanulta ezt, hogy még mosdóba sem lehet elengedni egymást. Hát fuuuujj... Teljesen kiábrándultam belőle.
2023. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!