Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mik a tipikus pasitulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tipikus pasitulajdonságok (együttélésnél)?

Figyelt kérdés

Mitől férfi egy férfi?



Eddig két pasival ismerkedtem idáig/voltam kapcsolatban.

Az egyik mérnök volt, túl szépen is írt, otthon takarított, figyelt a környezetére, tiszta cipő, figyelem, ilyenek jellemezték.


Ez működhettett volna, de inkább barátnak tekintettem.


A másik pasi egyedül él, takarít ő is, de ő nagyon pasis... ha váratlan vendég voltam, akkor láttam itt a pisifoltok is befigyelnek a wc körül, pasis edényei vannak inkább, és látszik rajta, kell mellé a nő, mert nincs fogalma sok dologról, amiről nem is kell a háztartás körül, az a nő dolga. És nála a cipő, ha nem is koszos, de a fehér már nem teljesen fehér.


2023. júl. 1. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pisifoltok, miafasz. Ez nem pasis hanem ocsmany. Aki pisifoltot hagy a vecen annak garantalom hogy a fitymajan is ott a turo.
2023. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajtjuk le a wc uloket
2023. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem természetes dolog, hogy szét van hugyozva otthon a WC bármilyen furcsa is ezt most hallani.
2023. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

A pasi (hülyegyerek) és a férfi tulajdonság két különböző dolog.


Én Viselkedésben (férfi), mint


- felelősségteljes gondolkodás,

- felelősség vállalása,

- odafigyelés,

- határozottság,

- szerény viselkedés, de nem szolgalelkűség,

- bátorság, de nem vakmerőség,

- törekszem a nő vágyainak kielégítésére reális keretek között,

- szeretkezésnél a nő orgazmusa az első,

- asszertiv kommunikációs módszert alkalmazom, mert mindent meg kell beszélni, igényesen kommunikálok, nyugodt hangnemben, tiszteletudóan,

- gondolkodási módszereket használok, hogy a felmerülő problémákat meg tudjam oldani,

- fontos tartom a humort, jókedvűséget,

- megoldásokban gondolkodom,

- a körülményeket úgy alakítom, hogy boldoggá tegyem a nőt,

- nem törekszem arra, hogy megváltoztassam a másikat, nem vagyok előítéletes, élni és élni hagyni szabályt követem,

- öltözködésben inkább ing, farmer, figyelve az esztétika szabályaira,

- nem a nő gondolkodását (ezt nem értik sokan), hanem a pillanatnyi érzelmi világát követem, így kiismerve a nőt,

- bár utalok takarítani, mosni, főzni, vasalni, de igyekszem ezeket igényesen ellátni stb.

2023. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd az igénytelenséget a férfiassággal😀Nekem eddig az összes pasim pedáns rendet tartott otthon, mivel csak igényes pasikkal jöttem össze. Egyrészt azért, mert én is az vagyok, másrészt nem akarok olyan kapcsolatba belemenni, ahol majd mindent nekem kell csinálni otthon, mert a pasim egy lusta disznó, aki semmit nem csinál.
2023. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a pasi is rendmániás akiről írtam, nagy a rend nála.
2023. júl. 1. 08:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sem a férjem, sem a 9éves fiam nem hagyja a WC-t maga után hugyosan, egyik sem rendmániás
2023. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egész WC ülőke le fel van hajtva. Párom ülve pisil és nem, a hugycseppek nem pasissak, hanem igénytelenek.
2023. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!