Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pároknak a véleményére vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pároknak a véleményére vagyok kíváncsi. Ti szoktatok fingani élvezésközben? Szerintetek miért b*dösebb a nők fingszaga, mint a férfiaké? Ti szoktatok b*dösen, izzadtan sz*xelni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Jol megszivtad a proli csajjal:D
2023. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem fingtam egy párom előtt sem. Nem vagyok egy utolsó proli. Büdösen és büdössel sem szexelnék.
2023. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
hú, hányinger...
2023. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Büdössen és alapból izzadtan nem.

Fingani. Előfordul véletlen...de a pasi se roszaillatút pukizik😂. Egy normális pár, aki tisztába van vele hogy ez egy természetes dolog nem csinál ebből nagy ügyet.

És jé a nők meg büfögnek meg büdöset is kakilnak.

2023. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Egy masik kerdesnek meg engem oontoztak le mert mi nem fingunk egymas elott de mindenki osztotta az észt hogy mindenki más fingik böfög összevissza kapcsolatban es ez természetes!

Meg olyan kerdések alá is hogy elcseszte e a randit mert veletlen fingott. Es mindenki itt nyugtatta hogy ez természetes biztos hiv majd!

Ugyanolyan prolik írnak ide pedig mint a csajod:D

2023. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Evés közben sose. Meg eleve zart terben is max véletlen, de abbol nem is csinálunk ügyet.

Kifejezetten büdösen se szexelünk, de olyan van hogy napközben spontán, es akkor nincs előtte fürdés

2023. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
#4 mitől lenne az a normális pár, akik egymás orra alá finganak? Ezt inkább proli párnak nevezném.
2023. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Panelban lakok,a proli szomszédaim csinálják ezt.

Vékonyak a falak,így hallom,hogy "fingóversenyt" játszanak,egyik nagyobbat fingik mint a másik.

Az egyik fingik a másik pedig ezen röhög.

2023. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

7

Arra gondolt, hogy ha véletlen kicsúszik, nem csinálnak belőle ügyet.


Mi egyébként simán fingunk egymás előtt, és nem vagyunk prolik. De szex vagy előjáték közben soha nem fingunk, az már nekünk is átlépne egy határt.

Nem szexelünk büdösen, izzadtan sem, alapból nem sok időt töltünk úgy, mert igényes emberek vagyunk.

2023. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a kérdés? Te honnan tudod, hogy a nők fing szaga büdösebb?! A bélgáz szaga attól függ, hogy aktuálisan mit evett az illető. Vannak zöldségek amik okozhatnak ilyet, pluszban, ha az illető rengeteg húst fogyaszt. Ha valakinek tényleg rettenetesen bűzös, annak érdemes lenne elmennie orvoshoz, mert ott van valami. Én sajnos nő létemre Crohn-beteg vagyok. Ez egy gyulladásos bélbetegség ami gyógyíthatatlan. Ha a betegségem aktív szakaszban van, akkor a gyulladásos fekélyek miatt a székletem és a bélgázom is kórosan büdös. Ezzel nem tudok mit csinálni, csak tartani a Crohnos diétát, gyulladáscsökkentő gyógyszereket (szteroid - pl. Medrol) szedni. Kellemetlen, de ez velem jár egy csomagban. Ettől függetlenül nem fsok vagy fingok a férjem orrom alá, viszont ő tisztában van azzal, hogy ez a betegség időnként ezzel is járhat. Toleráns, megértő, aligha tudna mást tenni. De ez az egész állapot nem jelenti azt, hogy igénytelenek vagyunk. Nem szexelünk büdösen. Szex előtt minimum alulról megmosakodunk és úgy csinálunk bármit is. Engem zavar, ha nekem van mosdatlan szagom. Fingani pedig szoktunk egymás előtt. Crohnos vagyok, nincs azaz Isten, hogy visszatartsam, mert akkor egy napig tuti görcsöl a bélésem. Nem ér annyit egy fing nekem. Ezt anno jeleztem a férjemnek, aki mondta, hogy egyáltalán nem zavarja. Sok nője volt, de fingani egy se mert előtte soha. Én meg úgy voltam vele, ha finganom sem lehet, akkor hagyjuk egymást. Azóta pedig férj és feleség vagyunk.😄
2023. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!