Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pároknak a véleményére vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pároknak a véleményére vagyok kíváncsi. Ti szoktatok fingani élvezésközben? Szerintetek miért b*dösebb a nők fingszaga, mint a férfiaké? Ti szoktatok b*dösen, izzadtan sz*xelni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 11:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Miért tesznek egyesek fel hülyébbnél is hülyébb kérdéseket?. Kit érdekel az hogy párok néha néha el fingják magukat, biztos nem szándékkal teszik. Én ha megizzadok, iparkodom mielőbb megszabadulni az izzadtságomtól, mosakodással ha, más lehetőségem nincs.Én komolyan mondom akik ilyen kérdéseket tesznek fel, azok ezt csak szórakozásból teszik. Miért?
2023. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Sokan pont ezért aktusolnakk egymással, hogy a pukika, *arika könnyebben jöjjön már ki, az anális erre jó. Így van, aki gázálarcban végzi a szexet.
2023. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
7 véletlen! Nem direkt. Meg nem evésről volt szó!
2023. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%
Én pont emiatt nem akarok part, nem akarom hogy véletlen ilyen történjen
2023. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Élvezés/ szex közben max vèletlenül csúszott ki. Egyébként simàn szoktunk. Nem fogunk x alkalommal wcre rohangálni egy fingásért mint a mérgezett egér, mire kiérnék elmegy az inger, és nagyon be tudok tőle görcsölni.

+ Ha még fingani se lehet nyugodtan otthon akkor hol èrezze magát jól, nyugodtan az ember? Aki ezen rinyál azzal fixen nem lennék együtt.

Én erről beszéltem a férjemmel mikor neki először véletlen kicsúszott egy pukkancs a kapcsolatunk elején,amikor lehajolt egy üvegért és elkezdett halál komolyan mentegetőzni meg bocsánatot kérni. ( Otthon náluk ezért üvöltött velük az anyjuk) . Szegény ezt a reakciót szokta meg. Nagyon hálás volt, hogy engem ez abszolut nem zavar, és felszabadulhat, így aztán őt sem zavarja. A büfögés is jobb kint mint bent. Nem csinálunk belőle ügyet, max nevetünk egy jót és annyi.

2023. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé gátlásos voltam pont amiatt amit néhány válaszoló is gondol, hogy az egy undorító szar, aki fingani mer a párja előtt, főleg, mivel nő vagyok. Kakilni se nagyon mertem, akkor se, ha a srác volt nálam és be tudtam zárni az ajtót, mert azon idegeskedtem, hogy túl sokat vagyok bent és tudja mit csinálok, meg lehet érzi ha bejön utánam. Olyan görcseim voltak mindig amikor párkapcsolatban voltam, ne tudjátok meg... A mostani páromnál is, minden este... Mindig rohadtul fájt a hasam és ha napokig voltunk együtt akkor napokig volt bennem a szar már bocsánat és az is fájt :D


A párom mondta hogy őt az ilyenek nem zavarják. Úgyhogy nála elengedtem magam. Igen hallott már fingani. Volt hogy tudta hogy most épp kakilok. Evés közben nyilván nem csinálunk ilyet és szex közben sem. Büfögés is mehet. Büdös szex, hát azért az max akkor van ha közben leizzadunk, főleg így nyáron előfordul. Én örülök, hogy ilyen kapcsolatban vagyok, hogy nem akadunk fenn ha fingik a másik. Ezerszer jobban és biztonságosan érzem magam vele mint eddig bárkivel és ebben benne van az is, hogy korábban mindig görcsölt a hasam.

2023. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!