Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon nárcisztikus személy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nárcisztikus személy a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal 10 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk és van 2 gyerekünk. Kapcsolatunk nagyon jól telt, addig ameddig össze nem költöztünk. El kezdett furcsán viselkedni, vagy csak együttélés során kezdtem leginkább kiismerni, mondanám azt hogy talán ő nárcisztikus személy, de pontosan nem tudom hogy tényleg az-e. Sokszor beszél csúnyán velem, mindig neki van igaza, még akkor is ha nem. Sose tud bocsánatot kérni tőlem ha megbántott mert ő úgy érzi hogy nem is mondott semmi olyat, nem lehet megszólni a munkáját csak dicsérni lehet, egy kicsit önimádó. Gyerekek miatt most még én nem dolgozok és alig kapok gyed-re pénzt, ő pedig sokat keres mert van egy jól menő vállalkozása és nem ad nekem pénzt, mert hogy az az övé, ő kereste meg, egyszóval nem vagyunk közös kasszán. A legnagyobb fájdalmam az hogy a saját gyerekeivel is nagyon csúnyán beszél, sokszor ledegradálj őket, és hiába mondom neki hogy ezzel az önbizalmukat meg minden mást is lerombolja, nem érdekli. A másik meg Apukám rengeteget segített a házépítésben, a saját dolgait is háttérbe szorította hogy nekünk tudjon segíteni és még is azt képes mondani a párom hogy nem kapunk semmi segítséget, nem is csinált semmit nálunk Apukám, ezeket mondogatja. Nem tudom mi tévő legyek, nagyon sokszor gondolkodtam a váláson. Az a baj hogy nincs elég bátorságom neki beolvasni mikor ilyen hülyén viselkedik velem. Ti mit tennétek?
2023. júl. 1. 12:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy a gyerekekkel abszolút nem foglalkozik, olyan mintha másé lenne. Illetve elvárja hogy vezessem a háztartást, gyereket neveljek és még a kertben is segítenem kell neki, mert ő ha hazaér a munkából fáradt, le kell pihennie, ezért sem foglalkozik a gyerekekkel.
2023. júl. 1. 12:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekbántalmazo vagy gondolom ha ezt te hagyod hogy gyerekek szenvedjenek ilyen ember mellett.
2023. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az én exem tényleg nárci volt ezer cikket könyvet olvastam át

De én innen lépnék mert te is bűnös vagy ha hozzájárulsz szótlanul a gyerekeid bántalmazásához!

2023. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De nem is laktatok együtt csak 10 év és 2 gyerek után?

Aztán ahogy viselkedik 2 gyereket szültél.

Hagyd ott!

2023. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!