Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek milyen a jó csók? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen a jó csók? Mi van egy jó csókban? Gondolok a nyelvjátékokra is.Ki miért szereti, vagy kedveli éppen a csókot?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 17:04
 1/5 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem elemezgettem még soha technikát, akivel volt vonzalom, azzal jó volt, de biztos vannak, akik kifejezetten bénák benne a vonzalom ellenére is.
2023. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tilinkó válasza:
Szexuálisan izgató. Akár nővel vagy férfival csókolózom.
2023. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretek egy nőt, akkor nagyon bensőséges dolog. Szerintem ez egy nagyon érzelmes, és gyengéd dolog, én nagyon szeretem.

Azt szeretem benne, hogy nagyon sok érzést lehet vele adni és venni. Én úgy szeretem, ha hosszasan csókolózunk, nagyon jó közben átkarolni, megölelni egymást. Nem tudnám elképzelni a kapcsolatot úgy, hogy ez ne lenne rendszeres.

2023. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nem túl durva, de nem is túl lagymatag, izgalmas-mozgalmas nyelvjátékos a jó csók. Azt sem szeretem ha valaki a torkomon dugja le a nyelvét és majd megfojt, azt sem, ha épp csak bebirizgál a számba a nyelvével (valószínűleg mert arra asszociálok, hogy a csiklómmal is így csinálná). :-)
2023. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére most nem csókolózhatok a párommal.


Viszonylag jólesett, kellemes volt - de nem vagyunk egyáltalán se szex- sem szerelemfüggők!


A számomra lehető legjobb kapcsolatban lehetek. Egyelőre.

2023. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!