Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van így értelme folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve együtt vagyunk. Én gyerekkorom óta városban éltem, barátnőm pedig falun. Én évek óta állami cégnél dolgozom, ő pedig otthon állattartással foglalkozik(4-5 bika,4 sertés), érettségivel rendelkezik. Bennem egyre többször vetődik fel az együttélés fogalma, az ingázásból elegem van(igaz 10 km) , szeretnék venni vele egy lakást, ő azonban azt mondja hogy egy lakásban nem érezné jól magát. Én ugyanígy vagyok a faluhellyel, munka után nem szeretnék még a ház körüli teendőkkel foglalkozni, illetve városból falura költözni nekem visszalépés lenne. Szerintetek van így értelme tovább folytatni?

2023. júl. 3. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg valami kompromisszumos megoldás? Ha egy ilyen miatt szakítanának velem, azt érezném, hogy nem is szeretett a párom.
2023. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 10 km az semmi. De pl.: egy ház valami kisebb udvarral?
2023. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Mármint nyilván ott nem lehet ilyen állatokat tartani, de élni lehetne.
2023. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Nincs,te egy lusta tömblakó vagy ő pedig szeret dolgozni és nem egy dobozban élni.
2023. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszumos megoldas sokszoros penzert a varosi kertes haz, ugye, de ez tobbszorose, es a magyar falutol tavol all. En megertelek, ha varosi ember vagy. Ez allhat ket ember koze, ezen vagy sok penz segitene, vagy egyik fel boldogtalan onfelaldozasa.
2023. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Én azt nem látom, hogy ő miből fog élni, ha nem tud állatot tartani.


Ha jól értem, akkor neki összeköltözni egy lakásba nem csak azt jelenti, hogy összeköltöztök, hanem fel kell adnia a munkáját is. Egy érettségivel utána mihez kezd? Először kellene egy terv, aztán lehet ötletelni rajta, hogy hol fogtok élni.

2023. júl. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Előbb utóbb az fog életben maradni ezen a világon aki tud magának levágni egy állatot meg zöldséget termeszteni...úgyhogy nem árt ha beletanuksz
2023. júl. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kertvárosi részen nem lehet állatot tartani? Amúgy valami kompromisszum csak van. Te nem akarsz ház körüli teendőket. Neki meg ez a munkája. Szóval előre meg kell beszélni, hogy belemész, hogy kertes házban lakjatok, de az állatokkal kapcsolatos munkát azt ő végzi el, mivel neki ez a munkája, és te is csinálod a saját munkád az irodában. Megmondod, hogy te nem szeretnél ház körüli munkával vesződni, de a házon belüli teendőkből kiveszed a részed. Szerintem ez csak megbeszélés kérdése
2023. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Én se mennék falura disznót tartani meg a veteményest gondozni esténként. Nem tudnék ilyen kompromisszumot kötni.
2023. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Több, mint 3 éve együtt vagyunk."

Akkor azóta tudod, hogy hol él és hogyan, és mit szeretne. Eddig nem volt gond? Ha fontosak vagytok egymásnak, akkor találtok megoldást.

2023. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!