Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért ez a reakció állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez a reakció állandóan?

Figyelt kérdés

Nem értem de az a reakció mindig hogy ha vlmire rákérdezek hogy megcsinálta e, hogy nem érek/értem rá..mikor??


De mindegy hogy kicsi feladat vagy tényleg hosszabb idejű.

Olyan dologra is ezt vágja rá amit még más tevékenység közben is el lehet intézni. ( pl felhívni vlkit míg visszaérek a postáról v ilyesmi)


2023. júl. 5. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Kuka.
2023. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert lusta, csak nem vallja be. Arra játszik, hogy te csinald meg ezeket, mert neki nincs kedve, csak nyilván ezt ciki így kimondani.
2023. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez ilyen játszmázás. Arra megy, hogy majd előbb utóbb megunod a könyörgést és megcsinálod te. Szép lassan rászoktatna arra, hogy már egyáltalán ne is kérd meg, "ne ba_szogasd", csak szépen csöndben csicskulj be.

Az ilyet el kell küldeni az anyjába.

2023. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

"ha vlmire rákérdezek hogy megcsinálta e ..."

Miért kérdezel rá? Megbeszélitek, vállalja, megcsinálja, bízol benne.

Ő se nem gyerek, se nem egy gyenge idős ember. Ugye?

2023. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bevált megoldás, még mindig bejön. Miért változtasson?
2023. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pl tegnap este megkérdeztem h felhívta e apum legalább annyira h megköszönje h elintézte neki 2 napja a szerelőt ( elvitte meg elhozta a kocsiját)


Erre az volt a reakciója h mikor hívtam volna??..nem hiszem hogy 1 üres perce nem volt a napban..mert kb annyi idő lett volna vagy ír egy smst..de ilyen piti dolgokra is felháborodik egyből

2023. júl. 5. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Azért háborodik fel, mert ő nem akarta faterod hívogatni. Ezt csak te erőlteted, számonkéred rajta, aztán lecseszed, hogy nem csinálta meg.

Döntsd el, hogy a gyereked, akit nevelsz meg számonkérsz, vagy a párod, aki önálló. Ez így semmilyen formában nem egy egészséges kapcsolat.

2023. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy hívás nem hívogatás.

Meg azért érdekes h azért tud szólni nekem többször h apunak szóljak a kocsija miatt h ne felejtse el de mikor kész van, akkor egy köszönöm sem mert nincs időm.

Ezt mondhatta volna apum is h nincs időm 2 utcányira elvinni a kicsidat stb - de tőlük- ezt soha nem kapta meg ha gondja van v segítség kellett neki..

2023. júl. 5. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!