Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom folyton gyanúsítgat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom folyton gyanúsítgat és megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés

Folyton piszkál, hogy nekem tetszik X , ezt már régóta észrevette, meg hogy biztos randizgatok vele.


Ebből semmi nem igaz, nem tetszik, meg se fordult soha ilyen a fejemben, életemben 4x, ha láttam.


Eszembe se jutna mást keresni vagy megcsalni. Nem is adok okot rá, hogy féltékeny legyen.


Mondtam neki először szépen,aztán csúnyán, hogy fejezze be, mert rosszul esik.

Csak röhög rajta...


1 hete lett ilyen, semmi előzménye nem volt, tényleg nem adtam rá okot, hogy így viselkedjen.


Arra is gondoltam, neki van vaj a füle mögött, vagy hogy így akarja elérni,hogy szakítsak vele.


Ki mit gondol?


Én vagyok a nő, ő a férfi


2023. júl. 6. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te olyan vagy mint a barátnőm, beteges és megrögzött ferditő, hazudozó.

Hagyd el a pasit, hogy találjon egy hűséges, megbízható lányt.

Te meg menj pszichológushoz és kezeltesd magad.

2023. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elhagynám.

Vagy a saját hűtlensége miatt féltékeny, vagy nem bízik benned... Vagy rettentő szar a humora.

Egyiket se viselném el hosszútávon.

2023. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bzd ki a csávót a fenébe.
2023. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Tetszik neked.
2023. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak emberek, akik megrögzött féltékenykedők. Ilyen a párod is. Általában emögött alacsony önbecsülés szokott állni, keverve gyermekkori és kamaszkori csalódás-élményekkel a szeretet-kapcsolataikban. Sajnos ezek az emberek soha, de soha nem fognak megváltozni. Kár is reménykedni ebben. Én két olyan 50 fölötti nőt is ismerek, akiknek a férje még mindig féltékenykedik, gyanúsítgat, és jeleneteket rendez, olyannyira, hogy ezek a nők már a nőkkel való baráti kapcsolataikat is rég leépítették, s alig mozdulnak ki otthonról, hogy ne lehessenek megvádolva.


Egyszóval ha nem akarsz egész hátralévő életedben kalodába zárva élni, és állandóan attól rettegni, hogy mikor adsz okot valamivel a gyanúsítgatásra, minél előbb menekülj ebből a kapcsolatból. Ha benne maradsz, sanyarú sorsot választasz magadnak.

2023. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"1 hete lett ilyen, semmi előzménye nem volt, tényleg nem adtam rá okot, hogy így viselkedjen.



Arra is gondoltam, neki van vaj a füle mögött, vagy hogy így akarja elérni,hogy szakítsak vele."


Én is erre gondolnék és meg is kérdezném kerek perec? Persze lehet, hogy tagadna, de onnantól amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten, megkóstoltatnám vele a saját gyógyszerét. Te is tudod ilyennel rágni a fülét... vagy kibukik belőle az igazság, vagy megtapasztalja, milyen, amikor igazságtalanul zrikálják valamiért.

Hosszú távon nyilván nem maradnék ilyen emberrel. De rövid távon először is megpróbálnám kideríteni a konkrét okot.

2023. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki!
2023. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!