Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért vagyok gonosz,és követel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok gonosz,és követelőző azért, mert szeretnék egy olyan otthont teremteni,ahol jó élni?

Figyelt kérdés
Az aktuális pasim a napokban vágta a fejemhez,hogy emiatt nem fogok senkit sem találni,mert nem bírnák elviselni,hogy "követelőzöm". Kérdezem én,az miért követelőzés, ha azt kérem tőle,hogy jó lenne,ha kiszutyakolná maga utána fürdőt? Vagy kidobná a büdös zoknit a szennyesbe? És az miért gonoszság,ha fel merem hozni,hogy lusta, és rendetlen? Miért kell ezen megsértődni,ha egyszer az?Seemilyen különleges igényem nincs ( drága ruhák,ékszerek,luxus dolgok),mindössze ennyi, amit leírtam d emég ezt sem tudja teljesíteni.
2023. júl. 7. 10:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Te őt nem érted, én meg téged nem értelek. Mit látsz benne, hogy még mindig vele vagy?

Aranyból van az izéje, vagy jól főz, nincs hová menned?

2023. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Miért vagy még vele??
2023. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Az se mindegy, hogy hogy kéred. De igen, ha próbáltátok rendesen megbeszélni és továbbra is ennyire eltérő az igényeitek, stílusotok, ideje elgondolkozni a szakításon.
2023. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
8%
Ahogy leírtad azok alapján nem nagy dolog, ha valóban nem várod el az anyagi kényeztetést.
2023. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sosem vártam el senkitől az anyagiakat,mert megteremtem magamnak.
2023. júl. 7. 10:53
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Egy óvodás is a szennyesbe teszi a levetett ruhát. Ha ő ennyit sem tesz meg, csak szenvedés vele az élet.
2023. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%

Nem vagy gonosz, sem követelőző.

Egyszerűen melegfront van és összekaptatok a pároddal. És természetesen hülyeség lenne egy ilyen pitiáner dolog miatt szakítani.

Ha lehiggadtatok, beszéljétek meg.

1. Ő értse meg, hogy az együttélésbe beletartozik egy minimális rend, ehhez próbáljon igazodni.

2. Ne nevezd lustának és rendetlennek. Nem azért, mintha nem lenne az :-), csak ez nem visz előbbre. Ettől ő nem fogja legközelebb másképp csinálni, csak fölidegesíti magát és ilyenekkel vág vissza. Ha sokszor csinálod, akkor hárpiává válhatsz, márpedig a hárpiáktól tényleg menekülnek a férfiak.


Az egészet oda kéne visszavezetni, hogy (jó esetben) szeretitek egymást. Ha ő szeret téged, akkor tegyen meg ennyit, hogy te komfortosabban érezd magad a lakásban, ill. ne kelljen cseléd módjára összeszedned utána a szennyes ruháját stb. Ha te szereted őt, akkor meg a viselkedésével kapcsolatos kritikáidat ne bántó módon mondd neki. Ő sem fogja otthonosan érezni magát, ha azt hallgatja, hogy lusta és rendetlen. A b...ogatást senki nem szereti és csak eltávolít titeket egymástól.


De mondom, most front van, esetleg már a lakásotok is átforrósodott, ezért nem érzitek kellemesen magatokat. Ezért egyikőtök sem felelős, csak a rossz közérzetetek frusztrál titeket, ezért is könnyebben ugrotok a másiknak minden rossz mondatára.

2023. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg ezt a nagyra nőtt óvodást nem fogja senki elviselni, aki nem az anyukája, mert egy nő se fogja a szennyesbe kivinni utána a koszos zokniját meg kizuhanyozni a kádat, feltörölni a követ.

Amúgy már az ovisunk is a szennyesbe vetkőzik, nem a földre és a koszos edényt beteszi a mosogatóba.

Nagyfiúnak ez teher?

2023. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem fogod tudni megnevelni soha, mert ő ahelyett, hogy igazat adna neked, vagy legalábbis elgondolkodna rajta inkább követelőzősnek tart miközben alap, hogy magad utan elpakolsz a fürdőt kitakaritod. Nem tudom honnan szalajtottad a putris lusta pasast de szabadulj meg tőle, ne légy a csicskája, aki csak szexre, takarításra meg arra van hogy belédrúgjon már!
2023. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Egy valamit jegyezz meg: aki olyannal hozakodik elő, hogy "ezért nem fogsz soha senki mást találni", az olyantól menekülni kell. Ez jellemzően a nárcisztikus, elnyomó, és nem ritkán agresszív egyének szavajárása. Amihez nyilván kell egy olyan partner is, akit meg lehet befolyásolni.


Ettől függetlenül: még ha normális egyén lenne, akkor is örökké ezek problémát okoznának, mert te ilyen vagy, ő olyan. Lehet próbálkozni kompromisszumokkal, a dolgok átbeszélésével, ami egy normális ember mellett, egy normális kapcsolatban akár még működhet is, de egy olyan mellett, aki lenéz, kizárt, hogy működjön. A kérdés csak az, hogy meddig akarsz még ebben a kapcsolatnak nem nevezhető valamiben senyvedni? Egy hónapig? 5 évig? Ameddig ő ki nem dob?

2023. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!