Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért vagyok gonosz,és követel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok gonosz,és követelőző azért, mert szeretnék egy olyan otthont teremteni,ahol jó élni?

Figyelt kérdés
Az aktuális pasim a napokban vágta a fejemhez,hogy emiatt nem fogok senkit sem találni,mert nem bírnák elviselni,hogy "követelőzöm". Kérdezem én,az miért követelőzés, ha azt kérem tőle,hogy jó lenne,ha kiszutyakolná maga utána fürdőt? Vagy kidobná a büdös zoknit a szennyesbe? És az miért gonoszság,ha fel merem hozni,hogy lusta, és rendetlen? Miért kell ezen megsértődni,ha egyszer az?Seemilyen különleges igényem nincs ( drága ruhák,ékszerek,luxus dolgok),mindössze ennyi, amit leírtam d emég ezt sem tudja teljesíteni.
2023. júl. 7. 10:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg ezt a nagyra nőtt óvodást nem fogja senki elviselni, aki nem az anyukája, mert egy nő se fogja a szennyesbe kivinni utána a koszos zokniját meg kizuhanyozni a kádat, feltörölni a követ."

dehogynem. női oldalról sem mindenki rendszerető, valaki vígan el van a disznóólban.

2023. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvan a saját igényszintje. Nem fogja a sajátját megemelni a sajátjára, pont úgy, mint ahogy te sem fogod lecsökkenteni a sajátod az övére.
2023. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
megemelni a tiédre*
2023. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Leclerc ***** válasza:
Egy önző, soviniszta, lusta, baromnak vagy a párja. Szakítani kéne, nem azt keresni hogy igaza van e!
2023. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, nem lennék ilyen alakkal.
2023. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem vagytok egymáshoz valók, ez ennyi. Nem ugyanolyan a szemléletetek, neked ez fontos, neki pedig nem. Örökké nyaggatásnak, "követelőzésnek" fogja érezni, ha ezeket szóvá teszed neki. Innentől nem az a kérdés, hogy neki igaza van-e, hanem hogy megszoksz vagy megszöksz.
2023. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lenne látni, hogy amúgy milyen a kommunikációtok és milyen kontextusban hangzott el ez a mondat, bocsánatot kért(etek)-e utána vagy mi van.


Ennyiből simán lehet egy tapló paraszt, akitől menekülni kell, de lehet, hogy tényleg csak a kommunikációtokon kellene változtatni.


Érdemes lehet valakivel (barátnővel, családtaggal, pszichológussal) ezt jobban átbeszélni, mert ennyiből én semmit nem tudok mondani erre. Ugyanúgy lehet egy bántalmazó kapcsolat eleje, mint az, hogy tényleg rosszkor kezdted el nyaggatni és nem figyelsz rá oda, hogy hulla fáradtan nem még idegesíteni kell a párunkat, mert olyan dolgok hagyhatják el a száját, amit aztán megbán.

2023. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%

Én az ilyen igénytelen, mocskos férgeket emberszámba sem veszem.Nekem alap, hogy egy igényes felnőtt ember takarít, rendben tartja a környezetét.Ezért nekem nem kell rimánkodni, sem köszönetet mondani.Aki erre nem képes, az keressen magának egy hasonlóan gusztustalan férget.

Ez az én véleményem.Ezt a más után ganézást csak rengeteg pénzért csinálnám, ingyen soha.

2023. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18 Én pedig az ilyen gusztustalan, mocskos férgeket nem veszem emberszámba, mint amilyen te vagy.
2023. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
30%

#19 Elhiszem, hogy fáj az igazság, mert magadra ismertél.Neked, malackám, nem osztottak lapot.A saját szinteden vergődő állatokkal társalkodjál.

Az én szintem az igényes, tiszta, rendszerető ember.Te vegyülj a saját fajtáddal.

2023. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!