Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy nem figyel a személyes higéniájára?

Figyelt kérdés

A párom alapvetően odafigyel arra, hogy ápolt legyen, de sajnos nem fürdik minden nap és úgy kell neki szólni, hogy mosson fogat, mert elfelejti. Ti hogy közölnétek vele finoman és bántás nélkül?

19/L vagyok, a párom 20/F



2023. júl. 7. 11:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
95%
Itt nincs mit finomkodni. Elmondod neki, hogy téged ez (amúgy teljes joggal) zavar, és hogy próbáljon figyelni rá.
2023. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
80%
hogy a jó francba lehet elfelejteni fogat mosni vagy fürdeni? Valami putris akolban élt 20 évig? Csajszi, itt nem figyelmeztetni kell, hanem gyökeresen átnevelni...az nagyon nehéz lesz, nehezebb, mint tiszta pasit találni. Fúj de gusztustalan, hogy a fenébe bírsz fizikai kapcsolatot létesíteni egy ilyennel? Ha ez nem természetes neki, bele se merek gondolni mélyebben...hányok!
2023. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
16%

Nem kell mindennap fürdeni, alapvetően a bőrt tönkreteszi legalábbis a természetes védekezési képességét gyengíti. az alap ápoltság persze jogos.


Kezdj el általánosságban beszélni a higéniáról, olyan kérdéseket feltenni, amivel ki tudja fejteni, hogy ő mit hogy lát.

2023. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
85%
Én is kíváncsi lennék, hogy bírsz vele csókolózni vagy akár lefeküdni amikor büdös mindenhol. 🤮 Tényleg egyeseknél ilyen alacsonyan van az a léc? Mondd meg neki egyenesen csomagolás nélkül.
2023. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
80%

Mi az hogy nem kell mindennap fürdeni? Én le nem tudnék úgy feküdni hogy ragadok az izzadságtól. Ilyenkor nyáron van hogy háromszor is zuhanyozok. Kinek lenne kedve egy olyan csávóhoz este hozzábújni aki büdös, izzadt?

Nyugodtan tedd neki ezt szóvá, mert ez nagyon gáz.

2023. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetoen odafigyel?? Fogmosast kihagyni az mar sulyos.
2023. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
57%
A nem fürdik mindennap az azt jelenti, hogy csak nem fürdik tetőtől talpig vagy hogy az intim zónákat, hónaljat sem mossa meg azokon a napokon?
2023. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
Én megmondtam a páromnak, hogy a szép tiszta ágyba be nem engedem, amíg le nem zuhanyzik. Nekem a reggeli fürdés sem fér bele, tiszta testtel fekszünk le, tök alap, hogy nem kenjük bele a paplanba az egész nap (főleg nem több nap) mocskát. Ugyanez a fogmosásra is, nem fogok csókolgatni egy dögszagú szájat, vegye már észre magát b+.
2023. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Sajnos kevés ideje van, mert minden nap éjfélkor ér haza munkából és másnap nincs szinte semmi energiája. Aranyhal memóriával is nehéz neki. Beszéltem vele az imént és azt mondta, hogy próbál rá odafigyelni.
2023. júl. 7. 12:06
 10/45 anonim ***** válasza:
88%
Kevés ideje van... Az apja tarka faszát van kevés ideje.
2023. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!