Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy nem figyel a személyes higéniájára?

Figyelt kérdés

A párom alapvetően odafigyel arra, hogy ápolt legyen, de sajnos nem fürdik minden nap és úgy kell neki szólni, hogy mosson fogat, mert elfelejti. Ti hogy közölnétek vele finoman és bántás nélkül?

19/L vagyok, a párom 20/F



2023. júl. 7. 11:25
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jobb, ha tőled hallja, mert ilyen hozzáállással már tuti a munkatársai is azt latolgatják, hogy miként tegyék szóvá...
2023. júl. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
En is depressziós vagyok mégsem vagyok budos es meg fogat is szoktam mosni 😭
2023. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
68%
Mindenkinél máshogy csapódik le.
2023. júl. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Így van, attól függetlenül nem kifogás arra ha valaki igénytelen.

Millió depressziós ember él a földön durva lenne ha mindegyik budos lenne mert nem furdik/mos fogat 😃

2023. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Akik szerint a sok fürdés káros...


Én szódabikarbónával fürdöm. 200 Ft egy csomag, napokig tudsz vele fürdeni. Szagtalanít, fertőtlenít.


Ha valakinek annyi "ereje nincs", hogy ne furodjon le, az dugni se akarjon..


Csajszi, bármit elkaphatsz így tőle, egy ártatlan "felfázást is". Mivel baromira közel van a vaginához a hugycső, nőként nem javaslom ezt így neked. Ecoli, bármi. Utána hónapokig kell majd azt kezelni, sok kidobott pénz, stb..

2023. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!