Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bunkóság odafingani a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság odafingani a párom orra alá? (25/N(

Figyelt kérdés

Nyilván nem direkt, de megesik, hogy véletlen kicsúszik egy-egy puki és persze amilyen az én szerencsém, pont mikor ő is a közelben van.


Ma volt egy hasonló történés, hogy wc-re kellett mennem, de még be akartam fejezni az üzit a barátnőmnek a gépen, barátom pedig pont ott nasizgatott mellettem mikor véletlen kijött egy galamb, és ezért picit lehordott engem... :/



2023. júl. 15. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Előfordul. De ha rendszeres akkor nagyon kiábrándító és nem hiszem el hogy nem szándékos.
2023. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha sokszor, akkor igen.
2023. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

nemtudom, hogy lehet véletlen elfingani..

csak nekem egészséges a bélrendszerem? :D

2023. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha szeret téged és szereti a feneked, akkor örüljön neki és ne tegye szóvá. Ha nem, akkor ne legyen veled együtt. Ez ilyen egyszerű. Szerintem az a bunkóság, hogy lehordott, és emiatt te azóta is ezen rágódsz.
2023. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Direktben odaengedni a másik elé, bunkóság.
2023. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Persze aki szeret az mindent tűrjön el igaz? Neked mennyire esik jól szagolni a másik szagát? Na hat neki is ennyire kellemesen kiábrándító teged szagulni főleg evés közben.
2023. júl. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

ha ezért le hordott az nagyon gond

remélem kamu

2023. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Van akit még izgat is ha fingik előtte egy lány! Sokan az ilyeneket hordják le igazán, de szerintem ez nem rendkívüli dolog annyira, mint amennyire mások beállítják! Amúgy én ha egy jó kinézetű lány lennék, szerintem tolerálnám ha valaki fingana előttem, jó persze ha nagyon rossz a szaga, meg buborékos a hangja, akkor az nyilván nem lenne jó!
2023. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi meg fingóversenyezni szoktunk a fürdőkádban xd jeez
2023. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom vele, ha arrebb megy es elengedi, de ha kajazok, ne f.ngjon mar az orrom ala. tok igaza van ebben a parodnak.
2023. júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!