Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan vegyem rá a baratnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a baratnőmet hogy szabaduljon meg az arcszőrzetétől? Ahhoz túl jól érezzük magunkat, meg butaság lenne ez miatt elhagyni meg ilyenek. Viszont nagyon zavaró és nem tudok ettől elvonatkoztatni.

Figyelt kérdés
Tudom hogy természetes meg minden, alapvetően elfogadom bárhol ha szőrös valaki, mert na, de mióta felhívta a figyelmem a szakállára le se tudom venni róla a szemem, azelőtt úgy öltözködött hogy nem látszott, de most nagyon zavarja a szemem, mit tegyek?

ápr. 27. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha ő hívta fel a figyelmed, nyilván tisztában van vele, így kevésbé kínos. Szerintem nyugodtan elmondhatod neki, hogy amióta felhívta rá a figyelmed, azóta elkezdett zavarni. Egy kozmetikus egy perc alatt leszedi.
ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Simán mondd meg neki.

Egyszer én is szóltam a pasimnak, hogy szedje le gyakrabban a hónaljszőrét - nem dőlt össze a világ.

ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Szakáll??? Mond meg neki, hogy szerinted nem csinos így.
ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha összhangban van a bajuszával, akkor ne firtasd!
ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem hormonproblémák miatt nő. Mindig szó nélkül leszedem. Párom tudja a legelejétől, megmondtam neki. Néha előfordul, hogy elfelejtem akkor sem szól érte. Nem zavarja. De nekem nem jó érzés és magamtól eltávolítom. Szerintem jelezd neki finoman. “ Hogy hogy nem szoktad leszedni a szakállad? Nem zavar ha ott van? Szerintem csinosabb vagy ha leszeded, stb.”
ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

"azelőtt úgy öltözködött hogy nem látszott"


Hogyan nem látszott a szakálla?


Borotválta?


Hogyan jön ide az öltözködés? 🤔🤣

ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

#6

Biztos a kovid miatti maszk XD

ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

" azelőtt úgy öltözködött hogy nem látszott"

Az arca?...

XD

ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Nincs igénye kiszedni szó nélkül? Ezt mondani kéne? Növeszti direkt hogy majd be is fonja? Az komoly.
ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Megvárja, hogy ilyen legyen?

[link]


Viccet félretéve, ez így elég kínos helyzet. Mégpedig azért, mert ha felhívta rá a figyelmed, akkor tisztában van vele, de nem tesz ellene, vagyis őt nem zavarja.


(Nekem is van pár erősebb szál, olyan 5-6, amik rendszerint ugyanoda visszanőnek, hát baromira zavar, és ahogy megérzem, húzom ki csipesszel.)


Ehhez nem kell kozmetikus se.

Mondjuk kérdezd meg, miért nem akarja kiszedni, nem szúrja-e, stb, komfortosabb lenne, ha időnként eltűntetné.

ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!