Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Előfordul,hogy rákopogtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul,hogy rákopogtok a párotokra a mellékhelyiségben,hogy siessen mert nektek is sürgős?

Figyelt kérdés
Ilyenkor van gusztusotok egyből bemenni? egy kis helyiségnek nem olyan gyors a légcseréje.

2023. júl. 16. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, az asszony rendszeresen ezt csinálja velem. :D
2023. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell akkor menni kell
2023. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott nagyon sürgős lenni, de ha mégis, akkor igen. Ha tényleg nagyon sürgős akkor persze bemegyek, de alapvetően inkább várok pár percet. Fordítva gyakrabban megesik, és a páromnak ilyenkor tényleg sürgős, bemegy.
2023. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha vízipisztoly jellegű hasmenés jön rám, akkor nyilván berohanok, de ha csak pisi vagy egyéb, akkor várok kicsit, h kihűljön a deszka. A légcserét megoldom úgy h befújok kicsit illatosítóval és leppegetek az ajtóval. 😀🤷‍♀️
2023. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez gyerekkoromban volt sokat, apám állandóan a budin ült.
2023. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, azóta már 2 wc-nk van.
2023. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
59%

Sajnos egyszer, mikor az egész család benyelt valami hányós-fosóst, akkor hiába kopogtam, nem engedtek be és befostam.

17/L

2023. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de nem kopogok, ált. Facebookon szoktam ràírni, mert a telefonján játszik ...közben🤣
2023. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as adom:)

amugy igen, nyilvan elordul. gyerekkoromban apam sokt budizott, de hiaba volt szellozo ventillator, nem mult el nyomtalanul :D

tanultam az esetbol, azota 3 WC van a hazban illetve gepi szelloztetes

problem solved, igaz, 5-en vagyunk, igy reggelente van nemi tumultus.


de igaz a mondas, ha menni kell, hat menni kell :D

2023. júl. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk közös wc-fürdő van - szívlapáttal tudnám agyonütni, aki ezt a szr koncepciót valaha kitalálta -, szóval igen, nem is egyszer.


A vendégek meg külön királyság, olyankor az kész agyrém.

2023. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!