Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez korrekt elvárás egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez korrekt elvárás egy nővel szemben?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nő azt mondja "Ha kaját akarsz az asztalra, akkor rendelj, vagy főzz magadnak." Én már ezt veszem alapállásnak.


Ugyanakkor klasszikus értékrenddel rendelkező férfiként én a következőt várnám: "Ha azt akarod, hogy főzzek, akkor segítesz meghámozni a krumplit és elmosogatsz." És akkor meghámozom a krumplit és el is mosogatok.


Úgy gondolom, hogy ezzel nem várok sokat egy nőtől, de lehet, hogy tévedek. Mi a véleményetek erről? Vajon elfogadhatatlan ez az elvárásom? Egy rabszolgatartó, nőket elnyomó hímsoviniszta disznó lennék emiatt?


2023. júl. 25. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem, babuka, ha enni akarsz, akkor FŐZÖL MAGADNAK, beleértve a krumplipucolás és a mosogatást is, elvégre TE vagy éhes ;)
2023. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Ja igen, ez is egy opció. De megjegyzem, hogy ez esetben nem jössz oda kuncsorogni az én kajámhoz, mert semmit sem fogsz kapni belőle. Így is tetszik?
2023. júl. 25. 17:29
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Értelmes nő csinál neked kaját, ha éhes vagy, cserébe meg te is besegítesz neki dolgokban. A többieket meg nézd meg, hogy milyenek.
2023. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, de nem egyformák az emberek. Vannak nők akik szeretnek főzni, de azt viszont egyik nő sem komálja ha mintegy követelményként elvárják tőlük.
2023. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 4-es mondja. Én is szívesen főzök a férjemnek, ha úgy alakul, akár az éjszaka közepén is, de ehhez nagyban hozzájárul, hogy ez nem elvárás a részéről. Örül neki, értékeli, és még 1x se hallottam tőle, hogy szerinte "ez a normális, ez a dolga a nőnek". Ha én aludnék tovább, akkor bármikor kedveskedik ő is nekem reggelivel, vagy épp ha nehéz volt a hét, simán megfőzi hétvégére a kaját.

Egymásért vagyunk, mikor melyikünk van magasabb energiaszinten, az végzi ezeket a feladatokat, és addig a másik is tud töltődni. De ugyanígy én is aktívan ott voltam mellette a házfelújítás során, falat bontottam, melegburkoltam, amiből csak tudtam, kivettem a részem. Szerintem erre vágyik sok nő, hogy egy csapatként tudjon működni a párjával, legyen szó bármilyen feladatról, vagy házimunkáról, és hogy legyen egy nagyfokú kölcsönös megbecsülés egymás erőfeszítéseiért, amit a közösbe teszünk.

2023. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másik elvárja, hogy ezt vagy azt CSINÁLJAK neki, akkor én is gyorsan irányba állítanám (pedig tudok főzni, elég jól).


Ha én éhes vagyok, nem nyávogok, hanem egyedül nekifogok, és kész.

2023. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Amíg elvárod, és amíg neked munka után jár xperc pihi, de a nö max kezet mos és irány a konyha, na ott vagy fodora vagy magadnak.

Én is baromira gyorsan le tudtam szokni a főzésről.


Együtt, és közösen, egymásnak.

2023. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Utalok fozni

Ellenben kicserelem a villanykortet vagy felfurom a polcot 😅

2023. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt de nem köteles senki főzni neked akkor se ha megpucolod a krumplit. Adott nőtől kérdezd meg.
2023. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8-as Minden nap?
2023. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!