Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez miért van? Miért viselkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Miért viselkednek így egymással?

Figyelt kérdés

Sok cigány pároknál azt látom hogy úgy viselkednek egymással mint két idegen, jó persze van kivétel, de ezt az oláh cigányoknál vettem észre és nem tudom miért lehet. Félig én is cigány vagyok de nem úgy élünk mint a cigányok.


Pl a cigány párok egyáltalán intim kapcsolatot létesítenek? Úgy értem hogy azért aktívak a hálószobában? Mert úgy viselkednek egymással mint akik utálják egymást és mintha a nő csak feszengene.


Sok cigány barátnőm van azért akadtam ki ennyire mert náluk is észrevettem sajnos.


És pl náluk hogy kell elképzelni egy együttlétet? A hálószobában is a férfi irányít?


És azt sem értem hogy tök szép nők és ott van egy elhízott ember és olyanok vannak együtt és még a férfi nem ér hozzá, hát nem értem.


És azt látom hogy szinte mindegyik cigány nő szomorú vagy úgy feszeng vagy nem is tudom. Jó nyilván vannak kivételek.


És azt sem tudom elképzelni hogy miért verik a nőket miközben az összes kussol nekik fel veszik a ruhát a standon meg nem járnak kivágott ruhába. Tehát nem értem.



2023. júl. 28. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemcsak a cigókra érvényes, más nemzet is ilyen sok esetben. Elmulik a szerelem, aztán jön az elhidegules, vagy a bántalmazás, ha a férfi olyan fajta.


Az oláh cigányok furcsák, vagyis nem tudom igazából, mert csak egy oláh cigány barátnőm volt. A mutogatásnak éltek a szülei, hogy nekik mi minden van, de ahogy a lányuknál voltam nyugodtan puszilkodtak előttünk is néha, úgyhogy én nem húznám rá mindegyikre, hogy tuti boldogtalanok.


A cigányok között talán jobban előfordul sajnos a verekedés, gyilkolás is akár, mert az értelmi szintjuk kegyetlen mínuszban van, de ha romákról beszélünk nem mindegyik rossz ember. Anyumék szomszédjai pl; (ahonnan ő származik) anyum szokta mondani, hogy tőlük rendesebb cigányokat meg életében nem látott, meghalt már mindkettő házastárs, de 6 gyereket neveltek és a bácsi elmondása szerint imádta a gyerekeit és a feleségét. Nem hiszem el, hogy nem létezik normális család, házasság romák között. Biztos, hogy a fele/többség szörnyű, de kivételek vannak.

2023. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Primitív, visszamaradott a kultúra. Ezen nincsen mit csodálkozni.
2023. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 hát de azért de mert ők is emberek
2023. júl. 28. 10:35
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Ostoba, általánosító kérdés. Törölnéd?
2023. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 hm nem. 🤣de nagy fájdalmat okoztam! 😏😏🤣🤣
2023. júl. 28. 11:12
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Mert aztán a magyarok…na azok a házasság abszolút mintapéldányai! Családon belüli erőszak az egész világon Magyaroszágon a legmagasabb, a magyar nők össze-vissza csalják a férjüket akar több férfival is egyszerre. Úgyhogy no comment
2023. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
A magyar nők meg vannak lőve gyerekkel es azzal senkinek nem is kellenek. Nem a nők lepnek felre. Azok belegebednek egyedul a munka háztartásba.
2023. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Akkor mivel különb a magyar pár a ciganytol? Ugyanúgy semmibe veszi a magyar mint a cigány a feleségét...
2023. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
A magyarok legalább nem nincstelenségre szülnek. Talán ebben különböznek.
2023. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Azért legyünk reálisak. A fehéreknél is akad nem kevés, aki potyogtat a semmire. Az is tény, hogy a cigóknál jóval nagyobb ez a szám.

2023. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!