Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párotok is mond olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok is mond olyat gyakran viccből, hogy majd keres mást , meg elmegy edzeni vissza se jön…stb?

Figyelt kérdés
Csak viccből mondja, de zavar. Azt mondja ne legyek már olyan befeszülve emiatt, csak viccel! De napi szinten ugrat ilyennel… Rosszul esik, nem tudom viccnek felfogni. Legyek lazább azt mondja…
2023. szept. 4. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Enyém olyat nem mond, hogy elmegy edzeni, mert lusta. xD


Egyébként nagyon gyerekes. Egyszer elsüti, oké. Viszont így, hogy látja rajtad, hogy ez Neked rosszul esik, nagyon szemét dolog. Nem szerethet igazán, ha ennyire nem foglalkozik az érzéseiddel.

Mi is szoktunk egymásra ezt - azt mondani a párommal ami külső füllel durvának hangzik, de mivel MINDKETTEN tudjuk, hogy poén, csak röhögünk rajta.

2023. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, a pàrom nem egy manipulatív pitsa.
2023. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Legyek lazább azt mondja…"


Én meg azt "mondom" hogy dobd ki! Napról napra olyanokat mondani,amikor tudja, hogy rosszul esik arra utal, hogy nincs rád tekintettel, nem tisztel és főleg nem szeret! Egyszerűen csak dug téged míg más nem akad,akivel kölcsönös lenne az érzés, de lehet hogy félrelép, az meg biztos, hogy hűtlen lenne, ha lenne kivel,

cirka te vagy a szamárka, várja a lovacskát.

2023. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Mégis mi lenne abban a vicces, hogy napi szinten tulajdonképpen olyanokat mondd, hogy nem kellesz neki eléggé, keres mást és vissza se megy már hozzád? Itt nem veled van a baj. Ráadásul tudja, hogy neked ez rosszul esik, de akkor is folytatja...
2023. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nem viccbol mondják, csak annak állitják be.

Az ilyenek valóban szeretnék azt ha már mással lehetnének. Csak épp nem jön össze.

2023. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Olyan sokszor ugrat/viccel ilyenekkel hogy már elgondolkodok, hogy tényleg én vagyok ennyire érzékeny? De a megelőző kaocsolataimban ilyeneket se nem mondtam se nem kaptam másoktól….Szóval fura
2023. szept. 4. 21:48
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Még mindig nem szeded a gyógyszereid? Az sem zavar, hogy állandóan törlik a kérdésed, mert naponta teszed fel ugyanazt?
2023. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám is neki hogy ne is jöjjön többet és lezárnám.
2023. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccel fogd fel.
2023. szept. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel manipulál, hogy aggódj azon, hogy elveszítheted.

Milyen kedves.

2023. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!