Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti is gyakran úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is gyakran úgy alszotok, hogy gyakran a párotok mellén van a kezetek?

Figyelt kérdés
Párom ezt csinálja. Tenyérrel a mellemen alszik xD
2019. jún. 26. 05:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a fenekét fogom.
2019. jún. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Elég mellbe vágó kérdés ez így, hogy nincs kinek a mellén pihentetem jelenleg a mancsomat. Nem mellesleg ez egy igen jó érzés, szóval szívesen csinálnám teljes mellbedobás mellett. 31F
2019. jún. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Barnabas333 ***** válasza:
27%
Kis és nagy kifliben aludtunk régen. Ma már sajnos az asszony külön szobában alszik...😐 42f
2019. jún. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Én pont nem. Mikor elaludnék előtte 1-2perccel ellenkező irányba fordulok. Nekem kell a saját térfél az ágyban.
2019. jún. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Neha de általában ugy van hogy mindkét karrommal atolelem és az egyiket igen ra teszem a mellére mivel nem tudom másképp átölelni de persze valamikor van hogy a derekát/hasa körül ölelhettem attól függ lejebb van vagy följebb az agyon mivel fél fejjel kisebb nálam
2019. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Mellét, ferekát, fenekét valamit szoktam fogni közben persze. Ha nem lehetne, akkor a macimat fognám vagy a pelusomat és szopnám az ujjam.

32/f

2019. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Elnézést, amiért nőként válaszolok: külön szobában alszunk a párommal, úgyhogy nem! 😅

De számomra egyébként is az alvás szent és sérthetetlen dolog, úgyhogy mégcsak a térfelemre sem lóghat át más egy picit sem (a 2 gyerekünkkel alszom, mèg őket is tuszkolom el magamtól, hogy legyen terem)

2019. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es milyen szerencsés lehet a párod tejóisten... És még csodálkoznak egyes nők, hogy gyerek és elhidegülés után másfelé kalandozik a párjuk... Persze van, hogy a pasi egy ocsmány féreg, de egy általad leírt szituációban még érthető is lenne 😓

Mit meg nem adnék, ha akadna egy normális pasi és mindenemmel szerethetném. Én is imádok aludni, de ha lenne kivel megosztani, akivel viszont szeretjük egymást, akkor sem adnám fel a közös alvást és összebújást (legyen ez akár csak annyi, hogy a kisujjunk ér össze, mert olyan meleg van), ha horkolna mellettem.

Bocs, hogy "beleszóltam" de ez a véleményem.

22/N

2019. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Férjemmel a kapcsolatunk eleje óta így alszunk, valahogy mindig így volt természetes... én azt hittem, a többiek is így nyomják. x)
2019. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(#7 vagyok - én, mint anya voltam legjobban ellene annak, hogy a gyerek velünk aludjon, mivel mint leírtam nekem kell a tér! De a párom nagyon aggódós, így állandóan átjárkált a gyerekhez megnézni, hogy lélegzik-e mèg, és 1,5 éves korára ő átszoktatta hozzánk! Amíg a második baba meg nem született addig így aludtunk hárman, aztán ahogy a kicsi nagyobb lett és látta, hogy a nővére velünk alszik ő is átjárkált, majd ott ragadt, így a párom már nem fért el! Ő legalább már kényelmesen alszik... és köszönjük szépen, jól vagyunk 😁)
2019. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!