Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők miket fizet nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miket fizet nektek a párotok? Ajándékok, utazások, akár mozi, vacsora?

Figyelt kérdés
Vagy megkérdezi hogy van e szükséged valamire (ruha, ékszer, kozmetikus, fodrász stb )? Vagy esetleg hogy tankoljon e a kocsiba vagy gizessen ki valami számládat stb ?

2023. szept. 7. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Felesben szoktunk mindent, ajándék ünnepekkor szokott lenni, vagyis Nőnap, születésnap, Karácsony, Valentin nap, évforduló.
2023. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Közös kasszán vagyunk, a ferjem fizetéséből élünk, az enyem a megtakarítás. Nem szoktuk egymast ellenorizni, hogy ki mire kolt, amire szuksegunk van esszeru keretek kozott. Ha nagyobb osszegert akarunk venni valamit, olyan szazezer felett, azt egyeztetjuk egymassal. 30/N
2023. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2023. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Amig külön kassza volt, felesbe fizettük a kötelezőt, a többit meg megoldotta mindenki a sajátjából.

Eszembe nem jutott volna kérni bármire is, ha egyszer van saját pénzem.

Amióta házasok vagyunk, közös számlánk van. Erről megy minden.

2023. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

#2 “Közös kasszán vagyunk, a ferjem fizetéséből élünk, az enyem a megtakarítás. ”


Ennek a megfogalmazásnak semmi értelme. A közös kasszának az a lényege, hogy nincs enyém meg tiéd, hanem minden közös és x részéből éltek, x összeget félretesztek.


Amúgy a kapcsolatok 90%-ában nagyjából fele-fele arányban megy minden, soha nem volt olyan pasim, aki megkérdezte volna, hogy kifizesse-e a számlámat vagy ilyesmi. Akkor se, ha háromszor annyit keresett, mint én. Utazni volt 1-2, aki elvitt, de nem Seychelles szigetekre kell gondolni. Ajándékok - volt, aki nagyobb értékben vett táskákat, ilyesmiket, de csak alkalmakra, nem állított senki ide hozzám csak úgy random Prada táskával. Ilyen dolgok sajnos csak a Szürke ötven árnyalata féle könyvekben és a sugar kapcsolatokban vannak. Legalábbis Magyarországon, mert itt a legtöbb pasi csóró vagy ha gazdag, akkor smucig. Igaz én nem is várom el, hogy pénzeljen valaki, mert az adósának érezném magam.

2023. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Ajándékok: csak alkalmakkor, nem oriasi ertekben

utazások: eddig en fizettem neki egy wellnesst es egy egynapos kirandulast;)

mozi: kb felesben

vacsora: kb felesben, de en tobbszor fizetek.


A tobbi peldad abszolut elkepzelhetetlen szamomra. Nem is vagyok raszorulva, tobbet keresek, mint o.


Nalad hogy van?

2023. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fele-fele, kivéve az ünnep- és születésnapi ajándékok.
2023. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

Minden olyat amit nem kéne fizetnem, ha egyedul lennék nélkule.


Pl vele elmegyek inni buliuni vagy moziba nelkule meg mennék a bnőkhöz rokonokhoz mondjuk vagy szabadstrandra. Tehát bulikat mozit is ő fizet.


Tehát azzal hogy pasim lett enm hagyja hogy ez miatt nőjjenek a kiadásaim, költségeim es egy pasival nehezebb legyen az életem.

2023. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, csak ajándékot. Szülinap és karácsony olyan 5-10 ezer forint értékben, névnapra virág. Illetve, időként elutazik és akkor onnan szokott hozni pár apróságot. Ha elmegyünk valahova vagy együtt ebédelünk/vacsorázunk, akkor általában egyszer ő fizet, egyszer én. Nem szoktunk méricskélni.

Fodrászt vagy a tankolásom ő fizesse? Meg se fordult a fejemben... :D

2023. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezek felesben vagy oda-vissza mennek.


Néznék egy sort, ha leszámolna költőpénzt.

2023. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!