Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ajándékot mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ajándékot mikor szokás átadni? És addig mit csinál az ember vele? Hurcolja magával, szatyorban?

Figyelt kérdés
Közelben lesz, tehát az autóban hagyás sem megoldás.

2021. szept. 22. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az étteremben. És akkor nem kell hurcolni.
2021. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előtte még lesz az esküvő is.
2021. szept. 22. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szertartás, utána étterem. Ott.
2021. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ja hogy a vendég...? Igen, viszi magával, autóban hagyja. Miért nem megoldás? Majd étterembe befelé kiveszi a csomagtartóból.
2021. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert gondolom nem autóval megy mivel a közelben lesz az esküvő. Én legalábbis így értelmezem.

Ha így van akkor szerintem nincs abban semmi ha előtte adod oda, ismerek olyan párt akik azt mondták hogy nekik nem fontos hogy konkrétan abban az étteremben adják oda. Szerintem gyakorlatilag az a lényeg hogy még kapják. Csak ne az esküvő után egy nappal, hanem aznap vagy előtte.

2021. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában az étteremben be is szokták konferálni valamikor vacsora alatt vagy után, hogy most lehet átadni az ajándékokat. Addig viszed a szép zacskóban magaddal. Ha kocsival mennék, bent hagynám a csomagtartóban és csak az étterembe vinném, de ha közel van és gyalog megyek, akkor igen, az ajándékkal ülöm végig a szertartást. Vagy ha olyan közel vagyok, akkor hazamegyek még a szertartás után érte és úgy megyek az étterembe.
2021. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az étteremben a ceremóniamester mondja, hogy mikor kell. De egyébként a többség pénzt ad, és az befér a táskába, ha mégse pénz, akkor csomagtartó.
2021. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ha megvan a menetrend úgy egyszerűbb, mert van arra külön idő. Voltam már olyan esküvőn, ahol vendégváráskor adták át, abból sem volt probléma.

Üdv, egy fotós.

2021. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!