Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mindennapos telefonálás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapos telefonálás?

Figyelt kérdés
Barátom a haverjával mindennap telefonon beszél. Amióta én képben vagyok, azóta mindennap hívja a barátja. Amivel nem lenne baj,én is beszélgetek a barátnőimmel. Nem mindennap, de beszélgetünk, nem minden héten de találkozunk is. Kicsit olyan, mintha a haverja fontosabb lenne nálam, mindig róla beszél, hogy vele miket tervez, mi van vele stb. Nemtudom, hogy ez mennyire egészséges, hogy az életünkben a haverja mindennap téma, hiszen ugye mindennapos napi többszöri beszélgetéseik vannak.

2023. szept. 10. 14:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Neki nem mondtam el ezt, de kicsit furának tartom ezt.
2023. szept. 10. 14:27
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Biztos vagy benne hogy csak haver?
2023. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mivel férfi, és a barátom hetero, a nőket nézegeti, nem a férfiakat. Bár amikor átjön az emlegetett barátja olyankor csak ő létezik neki, és én már nem leszek olyan fontos neki.Konkrétan majdhogynem levegőnek néz.
2023. szept. 10. 15:50
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Ezek alapján van egy rossz hírem....
2023. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen?
2023. szept. 10. 16:07
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik, mintha a barátod belezúgott volna a legjobb haverjába. Nem lehet biszex?
2023. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ezer éve ismeri.Ezek a mindennapos beszélgetések, pár hete kezdődtek de nagyon idegesítő, hogy mindennap mégis miről tud ennyit beszélgetni vele. Hiányzik neki? :)
2023. szept. 10. 16:39
 8/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mi újság a haverral, biztos valami rendkívüli vagy nagy dolog történt nála, hogy minden nap telefonál.
2023. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de semmi új. Egyszerűen mindennap beszélnek akár többször is.
2023. szept. 10. 17:37
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem csak haverok. Olyan nincs heterók közt, hogy napi rendszerességgel hívogatják egymást szimpla haverok. Mióta van veled amúgy, mert nem mindegy hogy 2 hét vagy 2 év.
2023. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!