Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szeretné hogy beszéljü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretné hogy beszéljünk telefonon de én a családom miatt nem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A családom tipikusan az a fajta ahol sok ember van és nagy a zsivaj ezzel nem is lenne baj mert ettől még tudnék telefonálni. Viszont az már annyira nem tetszik, hogy hogyha telefonálnék a barátommal akkor rögtön hallgatóznának és utána 2 hétig ez lenne a téma ami engem nagyon zavar. Van saját szobám de akkor is tudom hogy mindent hallanának. De a barátom pedig szeretne velem telefonálni én is vele de nem ilyen környezetbe mert nem tudnék felszabadultan beszélgetni hogyha tudom hogy éppen azt hallgatják hogy mit beszélek. Lehetőségem nincsen arra hogy eltudjak menni itthonról vagy éppen egyedül tudják valahol maradni mert hogyha én megyek akkor valaki biztos hogy jön velem, és soha nem vagyok egyedül itthon.

És attól félek hogy a barátom ezt nem érti meg, vagy ha meg is érti akkor pedig rosszul esik neki (amit meg is értek) De én pedig nem szeretném a családomat hallgatni a telefonálás után.



2022. aug. 4. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, a barátod helyében én sem érteném meg. Mi olyat tudnak mondani, ami annyira letaglózó, hogy inkább nem beszélsz vele?
2022. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Fülhallgató a titok. Abba nem kell hangosan beszélni.
2022. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"mert hogyha én megyek akkor valaki biztos hogy jön velem"


Hány éves vagy, 9?

2022. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért megy Veled valaki ha kimész mondjuk sétálni, ezt nem értem?
2022. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Most elképzeltem hogy ott állnak falkában hallgatózni... Mintha némileg túloznál, hercegnő. Amúgy meg becsukod az ajtót, és mellőzöd az ordítást,. üvöltve vihogást, és mindjárt nem fogják tudni miről megy a csevej.
2022. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem ismered azt a szót, hogy nem? Kimész az utcára telefonálni. Egyrészt mi a fenének akarna rögtön csatlakozni valaki, akinek addig esze ágában se volt kimenni, másrészt ilyenkor jön a bűvös szó: közlöd, hogy ne gyere, mert telefonálni szeretnék. Nálatok soha senki nem megy el otthonról egyedül?
2022. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hugi, nem jössz velem, telefonálni fogok, ezért itthon maradsz a seggeden.
2022. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha párod van, akkor vagy már akkora, hogy kimehetsz egyedül is sétálni 15 percre. Ha valaki csatlakozni akar, mondd meg, hogy egyedül szeretnél menni, mert telefonálni akarsz közben.
2022. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg nem kötekedésből, de mi ezeknek az oka?

1.Van fülhallgató, amit ő mond nem hallják, te nem beszélsz hangosan.

2. Valóban mit tudsz mondani ami akkora titok lenne?

3. Elmész egyet sétálni és megmondod hogy egyedül. Mi az, hogy biztos megy veled valaki? Megmondod hogy nem. Hogyhogy lehetetlen ez?

4. Akkor (ha nem vagyok indiszkrét) nemi életet hogy éltek?

2022. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kifogások szerintem is.

Vidéken és városban is ki tudza menni az utcára sétálni, és ha menni akar veled vki (bár ezt nem értem miért) akkor megmondod , hogy egyedül akarsz menni.

2022. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!