Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom mindig azt mondogatja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig azt mondogatja,nem fair,hogy csak a nő végezze a házimunkát..Közben meg mégsem csinálja..Akkor ezzel csak etetni próbál? Vagy miféle viselkedés ez egy 33 éves embertől?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak vívódik magában. Jó fej akar lenni veled, de közben nem tudja melyik végén fogja meg a dolgot.
2023. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Tudja, hogy nem fair, de nem akarja csinálni, ezért nem csinálja.Tedd neki szóvá.
2023. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
pofázni mindig sokkal könnyebb, mint csinálni
2023. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
ÉS te csinálod, kérdező?
2023. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Helyette nem.Ami a rám eső rész,azt megcsinálom, a többit nem. A saját dolgaim külön rakom.A konyhaszekrényben is külön vannak a tányérjaim,poharam,stb. Ha az övé elfogy,az enyémhez nem tud hozzányúlni, mert meglátom,így kénytelen elmosni.A ruhái is teljesen külön vannak..ha koszosban megy el,az sem érdekel.Tudja használni a mosógépet is..csak lusta..viszont emiatt meg nem leszek a mamapótléka.
2023. szept. 14. 16:46
 6/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem kell arra hallgatni, amit mond, azt kell figyelni, mit csinál.

És hát az igazság az, hogy semmit.

Nyilván, persze szépen hangzik, hogy nem igazságos, ha a nő házi munkázik csak, főleg ha ő is dolgozik (és azért a legtöbb nő teljes állásban dolgozik), és ő ezt pontosan tudja, hogy szépen hangzik, pacsit meg jó pontokat akar kapni anélkül, hogy bármit is cselekedne, mert hát az, hogy már tesz egy kijelentést biztos elég.


Ez is olyan típusú szóval megtartás, mint a "el akarlak vinni" "akartam neked venni". Köszi, szép és jó, shoulda coulda woulda :D A lényeg hogy nem lett megcsinálva. Én is tökre akartam milliárdos lenni, de nem lettem csak annyitól, hogy kimondtam :)

2023. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj nektek együtt lakni?
2023. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Egy férfi nem tud gyereket kihordani, szülni és szoptatni. A nő pedig nem tud (behelyettesíthető üres hely, pl. nehéz súlyokat cipelni).

És van, amire mind a két nem képes, azt jó, ha meg is teszik magukért és maguk után (pl. ha használtak valamit).

2023. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
ha koszosban megy el,az sem érdekel - koszosban is ő neked az igazi?
2023. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
12-honnan veszed, hogy sokkal több pénzt keres?
2023. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!