Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Boldog kapcsolatban éltek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog kapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor min változtatnátok?
2023. szept. 15. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen :)
2023. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de a szex lehetne kicsit több
2023. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen. :)
2023. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Van, amiben jól kiegészítjük egymást és jól megvagyunk, de volt egy kb 3 éves mélypont, ahol annyi bántás és sérelem ért, hogy nem tudom megvan-e még a tűz vagy parázs, ami kellene. Szex nincs kb 1,5 éve...Szóval a kérdésre, hogy min változtatnék nem tudok érdemit mondani, mert ugy gondolom, hogy türelmes, megértő és normális pár voltam mindig. Magamban kell körbenézni, mert túl nagy teret adtam olyanoknak, amikért más már régen kilépett volna.
2023. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően igen.

Én 50 éves férfi vagyok, a párom 47.

Amin változtatnék. A szex, illetve a gyereknevelésben lévő nézeteink közti különbség.

De mindkettő nagyon nehéz.

A szex hetente egyszer talán megvan, a gyerek meg úgy nő fel, hogy nem ugyanazt kapja/ hallja a két szülőtől, ez fáj nekem.

Próbálok lavírozni, hogy mindenkinek jó legyen, de ez meg önfeladás bizonyos értelemben. Kommunikációval elérni ezekben változást nem tudtam.

2023. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös

Sajnos valószínűleg alapvető értékrendbeli különbség van köztetek.

Ha az egyik szülő mond valamit, a másiknak el kéne fogadnia. Így nem jó a gyereknek.

És ha a szex sem OK, te egyedül hiába próbálsz lavírozni.

2023. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, boldogok vagyunk.


Frissen összeköltözött fiatal (22-23) pár vagyunk.


Nem változtatnék semmit. Talán az alvásciklusaink egyezhetnének jobban, de ez sem okoz igazi problémát.

2023. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazi hullám völgynek érzem az egész kapcsolatunkat

Egyszer nagyon boldog vagyok, máskor mintha egy idegennel élnék együtt

Minden tőlem telhetőt megadok, de kapni annál kevesebbet...

2023. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!