Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már, hogy megbántad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy megbántad a messzire költözést?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz szól a kérdésem, akik párkapcsolatban élnek és a párjukkal az előző lakhelyükhöz képest messzire költöztek.

Tavaly vettünk házat az előző lakhelyünktől 160 km-re és bár imádjuk a csendet, nyugalmat, a házat, kertet, de nagyon hiányzik a régi táj, az erdők, a túraútvonalak, amiket bejártunk. Itt síkvidék van, túraútvonal sincs a környéken. Ha ilyen helyre vágyunk, akkor órákat kell autózni. Nyilván tudtuk, hogy milyen helyre költözünk, de attól még hiányzik. Lassan eltelik egy év és még mindig fájó nézni a régi fényképeket, hogy milyen csodás helyeken jártunk. Már sokkal könnyebb, de még mindig sokat gondolok azokra az időkre.



máj. 3. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jobb helyre költöztünk. Mi is szeretünk kirándulni, ezért olyan hely szóba se jöhet, ahol nincsenek hegyek.
máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem, de mitől javít a te életeden, ha látod, hogy idegenek miként élik meg a költözést? Abszurd.
máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Ennyi erővel semmilyen témában se tegyünk fel kérdést az oldalon, mert semmit sem változtat az életünkön, hogy más miként éli meg ezeket a dolgokat. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, remélem, nem haragszol meg érte, hogy fel mertem tenni a kérdést.
máj. 3. 13:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez itt nem a te kérdésed, itt én kérdeztem és ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor haladj tovább a frusztrációddal. Köszi! 🙂
máj. 3. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
4-es, nem tudsz lapozni, nincs életed?
máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne a régi képeket nézegessétek, hanem ötleteljetek, hogyan lehetne még a jelenleginél is szebb a kertetek, a ház, stb. Dekorálj bent, kint ültess, legyen mindig valami feladat ☺️ Mi fővárosból jöttünk agglomerációba, nekem is vannak mélypontjaim, nekem ezek segítenek, amiket írtam. A szépet és jót nézni, azt mantrázni és nem a régit “siratni”. Egy év még amúgy is nagyon kevés idő, adj a dolognak még időt és szerintem elkopik a hiányérzet.
máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Munka miatt költöztünk Szegedről Győr mellé. Imádjuk a tájat. Nyilván a család és a barátok hiányoznak. De úgy érezzük hogy jól döntöttünk.
máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
kukábol egy sátorba , most valamivel jobb.
máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1200 km-re költöztünk Svájcba. Nem az életsznvonal miatt jobb az életem, hanem mert végre elhúztam a családomtól. Bár így is megtaláltak, persze, de 1200 km-ről képes vagyok ignorálni, és nem kell rábszni az ajtót, mert ide nem "állít be pusztán szeretetből".


Ha igen, akkor megszívja, mert aznap felültetem a repülőre.

máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!