Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A jelenlegi pasim, elmegy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi pasim, elmegy úgy dolgozni,vagy fel az anyjáékhoz,hogy soha nem rak el maga után semmit. Dobjam ki, és keressek normális pasit?

Figyelt kérdés
Tegnap én feküdtem le előbb, mert már nem volt energiám semmire. Kint szotyizott a konyhában, és mire reggel megyek ki,mindent ott hagyott..és még kupit is csinált mellé. Reggel kelt fel, elköszönt és már le is lépett. Semmit sem igazított meg maga után, arra nem volt képes,hogy a másik szobában elindítsa a légkondit,hogy mire megyek kiszívja a párát. Nagyon dühös vagyok, hogy ezt csinálja..és szerintem ez csak rosszabb lesz. Soha nem rak el semmit..úgy csinál mintha vendég lenne,és nem a ház gazdája...Vagy azt hiszi, van egy hülye, aki mindent megcsinál?
2023. szept. 16. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem gond, ha végül megcsinálja. Én meg a párom is lusták vagyunk, simán otthagyjuk a kupit, de előbb-utóbb rendet teszünk és ebből mindkettőnk kiveszi a részét hiszti vagy noszogatás nélkül.


A légkondis dolgot nem értem, inkább figyelmesség lett volna elindítani, de nem látom miért bűn, hogy nem tette meg. Oké, a kupit értem, de majd megcsinálja, ha hazaér.


Egyébként ha zavar, beszélj vele, találjatok megoldást, ha nem sikerül, akkor kell szakítani

2023. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát eléggé bunkóság... tény ha másnál vagyok el pakolok magam után. Plusz energia még utánam is pakolni ez nem mama hotel. Ha egyébként jól kijöttök akkor beszéld ezt meg vele. Ha nem képes ezt megérteni akkor még mindig léphetsz.
2023. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Tedd fel a kerdest hogy ezt erdemled-e, utana tudni fogod mit kell tenni
2023. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd ott.
2023. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
miért nem vele beszéled meg?
2023. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Azért érdekes, hogy az ilyen mindig csak költözés után tűnik fel. 🤔
2023. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi nem éltünk együtt előtte. Csak találkozgattunk,és úgy költöztünk össze,.
2023. szept. 16. 10:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó, hogy kiderült. Keress mást.
2023. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Az én barátomnak az egész családja ilyen. Így ő is azt "tanulta meg" gyerekkortól kezdve hogy mindent széthagyhat. Ebből voltak súrlódások. A mai napig sok mindent én teszek el. Én mániákus pakolgatós vagyok. 😅 De szerintem megbeszélés kérdése a dolog. Ülj le vele. Beszélj vele. Kérd meg erre-arra... Idővel javulni fog. Nálunk is látványosan javult. 😊
2023. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Sose lesz jobb,te vagy a csicska,erre tart... azonnal kuka az ilyen..
2023. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!