Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van a párodnak valami idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a párodnak valami idegesítő szokása? Mi az?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felhívja a figyelmemet az én idegesítő szokásaimra. 😅
2023. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Kötekszik, mint egy házsártos vénember. Viszonylag gyakran.
2023. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Takaró alá fingik aztán ráhúzza a fejemre.
2023. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
A puszta létezése,és az,hogy olyan dologtalan,amilyen még a mesében a leglustább lány sincs..
2023. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Hát az undi szokása az, hogy nem mos fogat rendszeresen. 😨 Legalább nem dohányzik....


Nem jegyzi meg a fontos dátumokat...a bankártyájához a születésnapomat kellett beállítani.🤣


Ha szépen megkérem valamire és neki nem tetszik akkor ,,ne mondjam már meg neki mit csináljon"... Ez a top 1 idegesítő szokása.


Lusta


Ha chatelek vele és videót küldök sokszor meg sem nézi vagy ha írok vele nem olvassa el (ha sokat írok)...de legalább válaszol valamit.

Onnan tudom, hogy nem nézi meg, mert vissza kérdezek és azt se tudja miről van szó. Nem tudom hogy csinálja.


Rám hagyja a költségvetés számontartását... néha ő is foglalkozhatna vele...

Bár minden nap megnézi a bankszámlát, de csak azért, hogy gyönyörködjön kb..ez amúgy idegesítő szokás, de mindegy.


Többször főzök, mint ő. Ha ő főz soha nem rakja be a hűtőbe. 🤣


Nem tartja be amit ígér.


Nem teszi rá a fedőt a lefolyóra zuhanyzás után.


Amit szégyell abban füllent.


Néha csak dobja a kuka fele a dolgokat és nem talál bele xd


A vécét, fürdőt soha nem takarítja.


Soha nem hajtogatja össze a ruháit.


De legalább rengeteg jó tulajdonsága is van ezek mellett. Humoros, helyes, jó a kisugárzása, számíthatok rá, jó a beszélőkéje, akar fejlődni és vannak céljai.

2023. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Állandóan azzal vádol, hogy nem figyelek rá. Tegnap is mondta, hogy nem figyelek, meg még valamit, de hogy mit, azt nem tudom, mert sajnos éppen nem figyeltem.
2023. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!