Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen pasi az ilyen? 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi az ilyen? 10 napra elmentek a szülők,és azért nem alszik velem a házunkban,mert vigyáznia kell a szülei házára,eggyel feljebbi utcában,meg a 93 éves nagymamára is..aki egész nap ki sem jön..

Figyelt kérdés
Hagyjam el,az ilyen pasit? Vagy egyszerűen rúgjam fel?
2023. szept. 18. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Természetesen egyszerűen rugd fel, az egyszerűbb, hiszen írtad hogy egyszerűen rúgnád fel.
2023. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Szakíts vele. Jobb nőt érdemel. Egy önző picsa vagy. Ha megöregszel remélem senki nem fog adni egy pohár vizet sem.
2023. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem alszol te is ebben a 10 napban legalább párszor ott? Szerintem ha amúgy minden rendben, nem kéne hogy ez problémát jelentsen. Egy 93 éves nagyszülőt én sem hagynek magára felügyelet nélkül, pláne ha ott lakik a szomszédban.
2023. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
2.-nál a pont!
2023. szept. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most úgy kell érteni, hogy együtt éltek, de ő lett a házőrző, és úgy vigyáz a házra, hogy a saját otthonát hátrahagyva beköltözik addig éjszakára az anyják házába, meg esetleg felváltva a nagymamához, vagy mi az oka, hogy most 10 napra emiatt téged parkolópályára tett? Ül egyedül a szülei házában, nézi a tv-t, és nincs igénye arra, hogy közben esetleg te is ott legyél vele? Te nem mehetsz oda? Vagy csak szeretne 10 nap nyugalmat tőled, és ez az idok, amivel "nyaral" kicsit?
2023. szept. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinntem a 3# mondja jól.
2023. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Felelősségteljes, normális férfinak tartom. Egy 93 éves idős embert már nem nagyon lehet felügyelet nélkül hagyni. Akkor sem, ha nem demens. Elég, hogy elesik, aztán ott hal meg, mert nem tud segítséget hívni.

A másik meg, nem tudom milyen környék, de nálunk kifejezetten utaznak arra a betörők, hogy kifigyelik az egyedül maradó időseket és kirabolják a házat. Pedig nem putri környékén lakunk mi sem.

Hasonló esetben én felemelném a popómat és méltóztatnék átmenni időnként az eggyel feljebbi utcába. Ha megoldható, akár ott is aludnék.

2023. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Fù de gusztustalan a jellemed… Jaj várj, az nincs is.

Szegény pasi jobbat érdemel nálad.

2023. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Jajj már hát ez csak nem valós kérdés. Vagy igen?😂
2023. szept. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem élünk együtt.Ő fent lakik a szülői házban,én meg lent egyedül,az ő házában. 1 éve vagyok itt,és még mindig nem volt képes leköltözni hozzám,mert jobb fent a kényelemben.AZ ő házuk 2 szintes,alul a nagymama, felül a barátom,és a szüli.Innen a felháborodás,hogy még ezt a helyzetet is kihasználja,nehogy itt kelljen lent lennie velem..abban a házban,ami elvileg az övé..
2023. szept. 19. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!